2022-01-08T16:08:00+01:00 Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawi https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-wokalistka-disco-polo-zmienia-swoje-plany-artystka-rozpoczyna-nowy-rozdzialjpg.jpg
Reklama

Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawiła na solową karierę!

Redakcja , 08 Styczeń 2022  16:08
Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawiła na solową karierę!
Źródło zdjęć: instagram.com/adrianna_opalka/

Fani w szoku! Wokalistka która miała dołączyć do znanej grupy postawiła na solową karierę


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Piękna piosenkarka disco polo stawia na karierę solową!

Zobacz również: Hojny gest Marcina Millera Boys! Gwiazdor disco polo zdecydował się na wyjątkową pomoc!

Miała być nową wokalistką znanego zespołu

Los w życiu płata różne figle. Czasami zdarza się tak, że ambitne plany trzeba wyrzucić do kosza i rozpocząć wszystko od zera. Piękna artystka disco polo stanęła właśnie przed takim faktem!

Adrianna Opałka miała być nową wokalistką znanego zespołu Wpada w Ucho. Artyści znani z takich kawałków jak: “Cała płonę”, czy “Miłość” już dawno zapowiadali pierwszy klip z udziałem ślicznej piosenkarki. Ostatecznie z obietnic nic nie wyszło, a fani nie zobaczyli teledysku do dzisiaj!

Reklama

Adrianna Opałka stawia na karierę solową! Już niedługo światło dzienne ujrzy jej debiutancka produkcja disco polo na rok 2022!

Okazuje się jednak, że drogi artystów się rozeszły, a urocza Adrianna Opałka rozpoczęła zupełnie nowy rozdział w życiu! Tego nikt się nie spodziewał!

Niedoszła gwiazda zespołu Wpada w Ucho stawia na karierę solową! Już niedługo ukaże się pierwszy singiel zdolnej wokalistki disco polo. Znany jest już także pseudonim, pod którym występować będzie artystka. Od teraz fani mogą szukać swojej idolki w mediach społecznościowych pod nazwą Adriana!

Utalentowana piosenkarka obiecuje, że niebawem zdradzi więcej szczegółów dotyczących jej debiutu. Sympatycy artystki muszą się zatem uzbroić w cierpliwość!

Zobacz również: Atak na popularnego gwiazdora disco polo 'Właśnie zostałem ofiarą..' Sprawa trafiła na policję!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  2. MEGA Gorące zdjęcie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko!
  3. Gorąca składanka trafiła do sieci! To największe karnawałowe hity disco polo!
  4. Uwielbiane wokalistki disco polo z formacji Top Girls proszą o pomoc! Potrzebne są 2 miliony euro!
  5. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje na karnawał!
  6. Znana wokalistka disco polo zachwyca wyjątkowym dresem! Fani pod wrażeniem wyglądu gwiazdy!
  7. Wyjątkowa sesja! Znana wokalistka disco polo kusi ciałem w zimowej scenerii! Fani komentują jej FOTO!
  8. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi z ukochanym w Paryżu! Gwiazda disco polo szczęśliwie zakochana | ZDJĘCIA

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami