2018-05-18T05:26:00+02:00 Claudi nie zwalnia tempa! Pracuje nad teledyskiem! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/claudi-nie-zwalnia-tempa-pracuje-nad-teledyskiem-1526330035.jpg

Claudi nie zwalnia tempa! Pracuje nad teledyskiem!

Redakcja , 18 Maj 2018  05:26

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Claudi nie zwalnia tempa! Pracuje nad teledyskiem!
Źródło zdjęć: YouTube - Disco Polo Lajf
Reklama

Wokalistka wygląda olśniewająco! Musicie to zobaczyć! Co wiemy o nadchodzącej produkcji?

Reklama

Claudi na scenie disco polo jest "nowością", bowiem oficjalny debiut zaliczyła w 2015 roku. Mimo krótkiego "stażu" na scenie, budzi podziw! Podopieczna Green Star nie odstaje od starszych kolegów i koleżanek z branży, ba, goni ich bardzo szybko. 

Claudi do tej pory wydawała kilka utworów. Jednym z nich jest "Daj mi tę noc", który na YouTube zgarnął do tej pory ponad 5.5 miliona wyświetleń! Utworów w swoim portfolio Claudi ma sporo, jednak to nie przeszkadza jej w tym, by kolejny raz zawojować scenę muzyczną! 

Na profilu Green Star na Facebooku pojawiło się kilka zdjęć z planu nowej produkcji wokalistki. Co to będzie? Tego dowiemy się zapewne w najbliższym czasie. Śledźcie Disco-Polo.info!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  2. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  4. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  5. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  6. Nowość Miami - Oczy Twoje! Premiera disco polo w klasycznym stylu
  7. Roztańczony PGE Narodowy 2021 ! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE!
  8. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami