2023-08-31T15:00:00+02:00 Classic i DiscoMan z teledyskiem! To będzie najlepsza produkcja w disco polo? Classic i DiscoMan łączą siły w nowym hicie disco polo "Dla Ciebie mój świat". Premiera teledysku w Warszawie wkrótce! https://disco-polo.info/uploads/news/classic-i-discoman-z-teledyskiem-to-bedzie-najlepsza-produkcja-w-disco-polojpg.jpg

Classic i DiscoMan z teledyskiem! To będzie najlepsza produkcja w disco polo?

Autor: Adam Begier , 31 Sierpień 2023  15:00
Classic i DiscoMan z teledyskiem! To będzie najlepsza produkcja w disco polo?
Źródło zdjęć: facebook.com/discoclassic

Classic i DiscoMan łączą siły w nowym hicie disco polo "Dla Ciebie mój świat". Premiera teledysku w Warszawie wkrótce!Reklama

  Reklama

  Disco polo to gatunek muzyczny, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w Polsce. Jego charakterystyczne rytmy, proste teksty i chwytliwe melodie sprawiają, że staje się on nieodzowną częścią wielu imprez i uroczystości. Najnowsze połączenie sił dwóch artystów – legendy polskiego disco polo, Classic, oraz ukraińskiego DiscoMan, może przynieść nam jeden z największych hitów tego gatunku.

  Debiut na Festiwalu Muzyki Tanecznej

  Singiel pt. Dla" Ciebie mój świat" miał swoją premierę na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie. To miejsce, gdzie liczne gwiazdy oraz debiutanci prezentują swoje najnowsze utwory, jest doskonałą platformą dla artystów do zaprezentowania swojego talentu. Wybór tego miejsca na debiut wspólnego singla Classic i DiscoMan świadczy o tym, że obaj mają wielkie nadzieje co do jego popularności.

  Za kulisami teledysku Classic i DiscoMoan

  Choć singiel można już od jakiegoś czasu posłuchać na portalu disco-polo.info, najbardziej wyczekiwaną chwilą dla fanów będzie premiera teledysku. Formacja Classic dodała na swoich social mediach zdjęcia z planu teledysku, które wskazują na to, że kręcone są one w Warszawie. Choć na razie trudno powiedzieć, jakie sceny zostaną przedstawione w teledysku, można przypuszczać, że będzie on równie energetyczny i chwytliwy, co sam utwór.

  Czy to następny hit disco polo?

  Przy takim połączeniu sił, jak Classic i DiscoMan, ciężko wyobrazić sobie, żeby ich wspólny singiel nie stał się hitem. Obydwaj artyści mają za sobą wieloletnie doświadczenie na scenie muzycznej oraz liczną grupę wiernych fanów. Ich połączenie talentów, doświadczenia i kreatywności może przynieść nam jeden z najbardziej rozpoznawalnych hitów tego roku.

  Współczesny rynek muzyczny disco polo w Polsce wciąż jest pełen niespodzianek. Połączenie sił takich gigantów jak Classic i DiscoMan zwiastuje nową erę w tym gatunku. Czekamy z niecierpliwością na premierę teledysku i mamy nadzieję, że "Dla Ciebie mój świat" będzie brzmieć w naszych głośnikach przez długi czas!

  Reklama

  Classic & Discoman - Dla ciebie mój świat

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska i Detmi - 3 miliony dzięki przebojowi "Onyx"
  2. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  3. Power Boy wśród Rolników: Gwiazda Disco Polo na warszawskim proteście
  4. Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)
  5. Najlepsze premiera disco polo w 2024 roku?! Midix z nowością pt. "Magnes"
  6. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  7. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!
  8. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych prezentuje album - kolekcjonerskie wydanie pełne hitów

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie