Reklama
Polecamy


Reklama

Cios dla fanów disco polo! To miała być najlepsza impreza majowa w kraju! Przebojowa Majówka w Stężycy 2020 odwołana

2020-05-06T13:44:00+02:00 Cios dla fanów disco polo! To miała być najlepsza impreza majowa w kraju! Przebojowa Majówka w Stężycy 2020 odwołana https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/przebojowa-majowka-w-stezycy-2020-odwolana-1588602112.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Koncert

fani muzyki tanecznej nie szczędzą łez, gdyż nic nie zwiastuje, aby imprezy masowe miały w najbliższym czasie powrócić

Reklama

Nikt nie był w stanie przewidzieć, iż epidemia koronawirusa - przerodzi się w pandemię i zamrozi dotychczasowe życie. Zapewne fani muzyki tanecznej nie szczędzą łez, gdyż nic nie zwiastuje, aby imprezy masowe miały w najbliższym czasie powrócić.

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Wręcz przeciwnie, wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo artyści nie będą mogli normalnie wyjść na scenę i zagrać dla swoich fanów. Ostatnio na oficjalnej stronie Facebookowej telewizji Polo Tv został zamieszczony komunikat dotyczący decyzji, o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia „Przebojowa Majówka w Stężycy”.

Impreza co roku przyciągała tysiące fanów z całej Polski. Tym razem niestety wydarzenie ze względu na sytuacje spowodowaną pandemią COVID19 uniemożliwia realizacji imprezy. Organizator eventu - World Media uspokaja i zapewnia, że „Przebojowa Majówka w Stężycy” odbędzie się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Ponadto poprzednie edycje wydarzenia z ubiegłych lat, zostaną wyemitowane na antenie Polo Tv w miesiącu maj-czerwiec, w każdą niedziele o godzinie 20:10. Dla tych, co zapomną - będą również powtórki w każdy czwartek o godzinie 20:00 i soboty o 16:15.

Będziecie oglądać?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  2. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  3. Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.