Reklama
Polecamy


Reklama

Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

2020-09-13T20:32:00+02:00 Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/przepiekna-tancerka-ze-swiata-disco-polo-pokazuje-swoje-fenomenalne-nogi-1599766761.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/agnesmile_9/
Reklama


Życie gwiazd

Jedną z fenomenalnych kobiet w świecie disco polo jest niezwykle utalentowana Agnieszka Chrzanowska

Reklama

W świecie disco polo nie brakuje pięknych kobiet. Grupę tę stanowią nie tylko wokalistki czy modelki, a także tancerki, które możemy podziwiać w klipach czy w oprawach muzycznych koncertów. Kobiety te niezaprzeczalnie dodają muzyce disco polo wyjątkowości.

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Jedną z fenomenalnych kobiet w świecie disco polo jest niezwykle utalentowana Agnieszka Chrzanowska. Tancerka, choreografka, liderka grupy Dance Progress, a także modelka i projektantka. Możemy podziwiać jej umiejętności w wielu klipach czy na koncertach. Za każdym razem jej uroda odbiera mowę, a umiejętności taneczne hipnotyzują.

Agnieszka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia, na którym od pierwszej chwili uwagę kradną jej długie nogi. Powiedzieć o nich, że są zgrabne, to zdecydowanie za mało! Widać, jak wiele pracy Agnieszka wkłada w taniec i jak doskonale dba o swoje ciało. Poza tak spektakularnym wyglądem, z wpisu artystki płynie także bardzo mądre przesłanie. Oto jego treść:

“Nikt nie zmieni za Ciebie Twojego świata. Nie przegoni chmur, nie zapali słońca. Nie odnajdzie szczęścia, nie sięgnie po marzenia. Nie będzie szedł za Ciebie uparcie do celu. Wszystko w Twoich rękach. Są wystarczająco silne, by sięgnąć po to, na co zasługujesz.”

A jak Wam podoba się wpis Agnieszki? O nogi nie pytamy, bo odpowiedź jest oczywista!

Zobacz również: Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  3. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.