Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-13T20:32:00+02:00 Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/przepiekna-tancerka-ze-swiata-disco-polo-pokazuje-swoje-fenomenalne-nogi-1599766761.jpg
Reklama

Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Redakcja , 13 Wrzesień 2020  20:32
Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
Źródło zdjęć: instagram.com/agnesmile_9/
Reklama

Jedną z fenomenalnych kobiet w świecie disco polo jest niezwykle utalentowana Agnieszka Chrzanowska

Reklama

W świecie disco polo nie brakuje pięknych kobiet. Grupę tę stanowią nie tylko wokalistki czy modelki, a także tancerki, które możemy podziwiać w klipach czy w oprawach muzycznych koncertów. Kobiety te niezaprzeczalnie dodają muzyce disco polo wyjątkowości.

Zobacz również: Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!

Jedną z fenomenalnych kobiet w świecie disco polo jest niezwykle utalentowana Agnieszka Chrzanowska. Tancerka, choreografka, liderka grupy Dance Progress, a także modelka i projektantka. Możemy podziwiać jej umiejętności w wielu klipach czy na koncertach. Za każdym razem jej uroda odbiera mowę, a umiejętności taneczne hipnotyzują.

Agnieszka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia, na którym od pierwszej chwili uwagę kradną jej długie nogi. Powiedzieć o nich, że są zgrabne, to zdecydowanie za mało! Widać, jak wiele pracy Agnieszka wkłada w taniec i jak doskonale dba o swoje ciało. Poza tak spektakularnym wyglądem, z wpisu artystki płynie także bardzo mądre przesłanie. Oto jego treść:

“Nikt nie zmieni za Ciebie Twojego świata. Nie przegoni chmur, nie zapali słońca. Nie odnajdzie szczęścia, nie sięgnie po marzenia. Nie będzie szedł za Ciebie uparcie do celu. Wszystko w Twoich rękach. Są wystarczająco silne, by sięgnąć po to, na co zasługujesz.”

A jak Wam podoba się wpis Agnieszki? O nogi nie pytamy, bo odpowiedź jest oczywista!

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożnego jedną ręką karmi dziecko a drugą robi makijaż! Zdjęcie podbija internet! Wokalista zachwycony!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!
  2. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  3. Gwiazdor disco polo po śmierci taty nie chciał kontynuować muzycznej kariery. Do sieci trafiły wzruszające słowa wokalisty!
  4. Magda Narożna(Piękni i Młodzi) w romantycznym objęciu ukochanego. Uwagę zwraca stanik u królowej disco polo!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej