2020-07-31T09:50:00+02:00 Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/nowosc-disco-polo-szaleje-w-sieci-tej-premiery-nie-wolno-przegapic-1595974775.jpg

Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!

Redakcja , 31 Lipiec 2020  09:50
Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Skrupulatnie dobrane kolejne dźwięki, porywają do zabawy, a najmocniej z pewnością będą szaleć spragnieni parkietu klubowicze

Reklama

W disco polo śpiewa się o wielu aspektach na co dzień towarzyszących w życiu. Słowo miłość w produkcjach muzyki tanecznej, zostało odmienione przez każdy z przypadków, setki razy.

Zobacz również: Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!

Sama uczuciowość robi ogromne wrażenie na fanach, a gdy do tego dochodzi piękno ucieleśnione, wtedy utwór kochają równie mocno romantycy i lekkoduszni fani kobiecych wdzięków. Przy okazji najnowszej premiery od zespołu Młode Wilki, możemy mówić o miłości w wymiarze fizycznym.

Piosenka pt. „Ona podoba się mi”, to nic innego jak chwalebna pieśń na cześć niezwykłej kobiety, w której postać wcieliła się czarująca modelka, występująca w klipie. Treść utworu sprowadza się do niekończących uwielbień kształtów ślicznej niewiasty. Produkcja ta, to także bardzo dobra propozycja do tańca.

Skrupulatnie dobrane kolejne dźwięki, porywają do zabawy, a najmocniej z pewnością będą szaleć spragnieni parkietu klubowicze. Pod filmem już pojawiają się pierwsze komentarze, sugerujące hitowy potencjał utworu: „Jest petarda bravo tak trzymać”, „niezły numer, laska petarda”.

A Wy zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz również: Pierwszy milion na koncie znanej gwiazdy disco polo! Przepiękna artystka nie kryje radości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!
  2. Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!
  3. W sieci zawrzało! Uwielbiana gwiazda disco polo odsłoniła biust! Aż kipi od komentarzy!
  4. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama