Reklama


Reklama

Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!

2020-07-31T09:50:00+02:00 Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/nowosc-disco-polo-szaleje-w-sieci-tej-premiery-nie-wolno-przegapic-1595974775.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Skrupulatnie dobrane kolejne dźwięki, porywają do zabawy, a najmocniej z pewnością będą szaleć spragnieni parkietu klubowicze

Reklama

W disco polo śpiewa się o wielu aspektach na co dzień towarzyszących w życiu. Słowo miłość w produkcjach muzyki tanecznej, zostało odmienione przez każdy z przypadków, setki razy.

Zobacz również: Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!

Sama uczuciowość robi ogromne wrażenie na fanach, a gdy do tego dochodzi piękno ucieleśnione, wtedy utwór kochają równie mocno romantycy i lekkoduszni fani kobiecych wdzięków. Przy okazji najnowszej premiery od zespołu Młode Wilki, możemy mówić o miłości w wymiarze fizycznym.

Piosenka pt. „Ona podoba się mi”, to nic innego jak chwalebna pieśń na cześć niezwykłej kobiety, w której postać wcieliła się czarująca modelka, występująca w klipie. Treść utworu sprowadza się do niekończących uwielbień kształtów ślicznej niewiasty. Produkcja ta, to także bardzo dobra propozycja do tańca.

Skrupulatnie dobrane kolejne dźwięki, porywają do zabawy, a najmocniej z pewnością będą szaleć spragnieni parkietu klubowicze. Pod filmem już pojawiają się pierwsze komentarze, sugerujące hitowy potencjał utworu: „Jest petarda bravo tak trzymać”, „niezły numer, laska petarda”.

A Wy zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz również: Dawid Narożny zdradził termin porodu swojej ukochanej! Gwiazdor disco polo odlicza dni do narodzin syna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?
  2. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
  3. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.