Reklama


Reklama

Chłopaki z popularnego zespołu disco polo są w końcu razem! Wszyscy długo na to czekali!

2020-05-18T16:45:00+02:00 Chłopaki z popularnego zespołu disco polo są w końcu razem! Wszyscy długo na to czekali! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/chlopaki-z-popularnego-zespolu-disco-polo-sa-razem-wszyscy-dlugo-na-to-czekali-1589146520.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/playboooys
Reklama


Życie gwiazd

Kwarantanna spowodowana stanem epidemicznym w Polsce rozdzieliła Polaków, zamykając ich w domach i bezwzględnie przetrzymując

Reklama

Koronawirus uderzył we wszystkich, nie pominął artystów disco polo. Kwarantanna spowodowana stanem epidemicznym w Polsce rozdzieliła Polaków, zamykając ich w domach i bezwzględnie przetrzymując, nie zważając na tęsknotę czy zwyczajną chęć spotkania się z bliskimi. Podobne następstwa dotknęły również wykonawców muzyki tanecznej.

Zobacz również: Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!

Bardziej przezorni artyści zdecydowali się na obcowanie jedynie z domownikami i ograniczenie kontaktu nawet z członkami zespołu. Zespół Playboys należy do tej grupy. Gwiazdorzy zmuszeni by odpocząć od swojego towarzystwa, doczekali się wstępnego powrotu do normalności. Formacja opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym nie ukrywają radości z ponownego spotkania w pełnym gronie.

„...Tak wyglądają szczęśliwi ludzie którzy nie widzieli się od 8 marca”...taki opis zespół zawarł pod opublikowaną fotografią. I to szczęście faktycznie szczerze wypływa z ich twarzy, z których nie znikają szerokie uśmiechy.

Mamy nadzieję, że okres rozłąki już nie nastąpi, a ponowne spotkanie zaowocuje ponadczasowym hitem, który pozostanie w serach i świadomości słuchaczy na wiele lat.

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
  2. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  3. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.