Reklama
Polecamy


Reklama

"Chcę Ciebie jaką jesteś" nowa propozycja disco polo od świeżo upieczonego ojca!

2019-12-18T19:12:00+01:00 "Chcę Ciebie jaką jesteś" nowa propozycja disco polo od świeżo upieczonego ojca! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/chce-ciebie-jaka-jestes-nowa-propozycja-disco-polo-od-swiezo-upieczonego-ojca-1576692773.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pawelstawiarski777
Reklama


Premiera

Gorąca premiera już dostępna!

Reklama

Pablo mogliście poznać dzięki produkcji pt. "Właśnie to", czy "Ja się w Tobie zakochałem". Dziś pojawił się jego nowy kawałek, który może mocno namieszać namieszać na rynku.

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

Pablo, a tak naprawdę Paweł Stawiarski to stosunkowa nowa postać postać na rynku disco polo. Od 8 lat śpiewa i gra na imprezach okolicznościowych.

Ostatnie kilka miesięcy to ciężka praca nad materiałem, który sukcesywnie będzie się pojawiał w internecie. Oprócz tego w życiu Pablo pojawiło się nowa wyzwanie jakim jest dziecko. Paweł został ojcem małego Antosia.

Nowa produkcja pt. "Chcę Ciebie jaką jesteś" to po raz kolejny klasyczne disco polo w nowym brzmieniu. Całość bardzo przyjemnie się ogląda i słuchać.

Koniecznie sprawdźcie jak prezentuje nowość.

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  3. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.