2023-07-01T14:15:00+02:00 Cała Polska rozczarowana! Dlaczego nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki w 2023 roku? Telewizja Polska zaskakuje nowymi wydarzeniami muzycznymi! "Roztańczona Polska" i "Polskie Biesiady" to letnie koncerty pełne muzyki i zabawy. Zobacz gwiazdy https://disco-polo.info/uploads/news/cala-polska-rozczarowana-dlaczego-nie-ma-wakacyjnej-trasy-dwojki-w-2023-rokujpg.jpg Disco-Polo.info

Cała Polska rozczarowana! Dlaczego nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki w 2023 roku?


Telewizja Polska zaskakuje nowymi wydarzeniami muzycznymi! "Roztańczona Polska" i "Polskie Biesiady" to letnie koncerty pełne muzyki i zabawy. Zobacz gwiazdy na scenie i ciesz się niezapomnianymi emocjami.

Autor: Adam Begier, 01 Lipiec 2023  14:15
Źródło zdjęć: AKPA
Cała Polska rozczarowana! Dlaczego nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki w 2023 roku?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bartosz Jagielski z nowym hitem "Ty jesteś Hot" podbije branże muzyczną w Polsce?! Posłuchaj przedpremiery!
 2. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
 3. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!
Reklama

  Dlaczego nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki w 2023 roku? Powód jest prosty - Telewizja Polska zdecydowała się na zmianę formuły letnich koncertów. Zamiast kontynuować tradycyjną trasę, postanowiono wprowadzić nowe wydarzenia muzyczne, które mają dostarczyć jeszcze więcej radości i rozrywki widzom.

  Roztańczona Polska - nowa trasa pełna muzyki i zabawy

  Od 14 maja do 30 września na antenie TVP3 możemy bawić się w rytm "Roztańczonej Polski". Ta nowa trasa, podobna do Wakacyjnej Trasy Dwójki, odwiedza różne polskie miasta i przynosi wiele muzycznych atrakcji. Co tydzień, w prawie każdą niedzielę o godzinie 20:00, na scenie zobaczymy utalentowanych artystów, którzy porwą nas do tańca i zapewnią niezapomniane emocje. Wśród gwiazd, które wystąpią podczas trasy, znajdują się m.in. Filip Lato, Piękni i Młodzi, Skolim, Andre i wielu innych. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w rytmie ulubionych utworów i odkryć nowe talenty muzyczne.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Polskie Biesiady - letnie koncerty na żywo

  Ale to jeszcze nie koniec! Od 17 czerwca do końca wakacji, w każdą sobotę, TVP2 wyemituje na żywo Polskie Biesiady. To kolejny cykl koncertów, który przeniesie nas w magiczną atmosferę polskich biesiad i kolęd. Podczas tych wyjątkowych wieczorów będziemy mieli okazję posłuchać największych polskich przebojów i wspólnie śpiewać znane i lubiane utwory. Polskie Biesiady odbędą się w różnych miejscach w Polsce, co doda tym koncertom dodatkowego uroku i autentyczności.

  Nowe wydarzenia, nowe emocje

  Zrezygnowanie z Wakacyjnej Trasy Dwójki nie oznacza końca letnich koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Wręcz przeciwnie, wprowadzone zmiany mają na celu dostarczenie widzom jeszcze więcej wspaniałych muzycznych przeżyć. "Roztańczona Polska" i "Polskie Biesiady" to dwa różne, ale równie atrakcyjne cykle koncertów, które zapewnią nam niezapomniane chwile pełne dobrej muzyki, tanecznych rytmów i radosnej atmosfery.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenek Martyniuk obiektem drwin?! W sieci pojawiły się MEMY o Królu Disco Polo!
  2. Maczo zaskakuje fanów: romantyczna ballada 'Moje Serce Tylko Dla Ciebie'! W teledysku wystąpiła jego żona!
  3. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
  4. Defis milionerem?! Nowy singiel zespołu podbija serca fanów. Fani "tym razem przeszli samych siebie"
  5. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
  6. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
  7. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
  8. Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie