Reklama


Reklama

Cała branża disco polo im zazdrości! Przepiękne wokalistki zaskakują wszystkich!

2019-05-09T13:28:00+02:00 Cała branża disco polo im zazdrości! Przepiękne wokalistki zaskakują wszystkich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/cala-branza-disco-polo-im-zazdrosci-przepiekne-wokalistki-zaskakuja-wszystkich-1557401319.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał własny
Reklama


Ogólna

Top Girls to najlepszy zespół disco polo?!

Reklama

Stosunkowo młode artystki disco polo coraz bardziej zaskakują nie tylko fanów, ale również kolegów po fachu, a także siebie same!

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

W niecałe dwa tygodnie od premiery na oficjalnym kanale w serwisie YouTube polały się grubo ponad 3 miliony! Wokalistki z formacji Top Girls- Justyna Lubas, Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska na przestrzeni czasu wpisały się w świat muzyki disco polo. Ich dobra passa niezaprzeczalnie trwa!

W dwa tygodnie doczekały się ponad 3 milionów wyświetleń, pod najnowszą propozycja zatytułowaną „Nie jestem taka”. W ostatnim czasie każda ich propozycja zagrzewa na listach przebojów, jak i również w stacjach radiowych, które tylko czekają na takie perełki. Dziewczyny są młodymi artystkami w przeciwieństwie do swoich kolegów z branży zarówno wiekowo, jak i stażem. Jednakże na każdym kroku zaskakują talentem.

Udowodniły, że mają coś więcej do zaprezentowania niż tylko wdzięki spod sukienki. Wokalistki odważyły się na krok do przodu. W najnowszej propozycji śmiało podkreślają i śpiewają, iż nie są, jak wszystkie inne panny spod remizy i nie marzą o zwykłym, niedojrzałym emocjonalnie i rozwydrzonym chłopaku, lecz o prawdziwym mężczyźnie, któremu nie w głowie zabawy i co weekend inna panna z rana. Mężczyzna musi być mężczyzną, a nie facetem. Piosenka w przypadła do gustu odbiorcom, co widać po liczniku wyświetleń w serwisie YouTube.

Zobacz również: Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!

Jak myślicie, czym tym razem zaskoczą nas urocze artystki z formacji Top Girls?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  2. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!
  3. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.