Reklama
Polecamy


Reklama

Bombowy remix piosenki ShanteL już w sieci! Lepszy od oryginału?

2018-04-26T12:35:00+02:00 Bombowy remix piosenki ShanteL już w sieci! Lepszy od oryginału? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/bombowy-remix-piosenki-shantel-juz-w-sieci-lepszy-od-oryginalu-1524584989.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

„Bo jesteś naj” to najnowsza propozycja zespołu ShanteL. Długo wyczekiwana, stała się doskonałą „opcją” do tworzenia remixów. Mamy jeden z nich!

Reklama

Opublikowany pod koniec marca oryginał utworu publice z pewnością się spodobał. Świadczą o tym statystyki – ponad milion wyświetleń, ponad 7 tysięcy „łapek” w górę oraz ponad 650 komentarzy. Komentarze dotyczące utworu są bardzo pozytywne:

„Świetny utwór!”

„Bardzo fajny utwór :)”

„Najlepsza piosenka do tańca !! Rytm idealny do clubu :)”

Temat sprytnie „podchwycił” producent BRX, który stworzył bardzo interesujący remix utworu „Bo jesteś naj”. Osadzony w klubowym klimacie, z pewnością zachęci do tańca wielu. Przyspieszone względem oryginału tempo to doskonały pomysł na nadanie temu utworowi jeszcze większej oryginalności. Z pewnością praca, którą w ten remix włożył BRX nie poszła na marne.

Cała redakcja gratuluje udanego dzieła BRX’owi, a czytelników Disco-Polo.info zachęcamy do porównania wspomnianych wersji utworów.

 

 

Która wersja utworu "Bo jesteś naj" podoba Wam się bardziej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo opanuje scenę w kolejnym wielkim mieście! Wakacyjna trasa dwójki Gorzów Wielkopolski!
  2. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!
  3. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.