2018-04-26T12:35:00+02:00 Bombowy remix piosenki ShanteL już w sieci! Lepszy od oryginału? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/04/bombowy-remix-piosenki-shantel-juz-w-sieci-lepszy-od-oryginalu-1524584989.jpg

Bombowy remix piosenki ShanteL już w sieci! Lepszy od oryginału?

Redakcja , 26 Kwiecień 2018  12:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Bombowy remix piosenki ShanteL już w sieci! Lepszy od oryginału?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

„Bo jesteś naj” to najnowsza propozycja zespołu ShanteL. Długo wyczekiwana, stała się doskonałą „opcją” do tworzenia remixów. Mamy jeden z nich!

Reklama

Opublikowany pod koniec marca oryginał utworu publice z pewnością się spodobał. Świadczą o tym statystyki – ponad milion wyświetleń, ponad 7 tysięcy „łapek” w górę oraz ponad 650 komentarzy. Komentarze dotyczące utworu są bardzo pozytywne:

„Świetny utwór!”

„Bardzo fajny utwór :)”

„Najlepsza piosenka do tańca !! Rytm idealny do clubu :)”

Temat sprytnie „podchwycił” producent BRX, który stworzył bardzo interesujący remix utworu „Bo jesteś naj”. Osadzony w klubowym klimacie, z pewnością zachęci do tańca wielu. Przyspieszone względem oryginału tempo to doskonały pomysł na nadanie temu utworowi jeszcze większej oryginalności. Z pewnością praca, którą w ten remix włożył BRX nie poszła na marne.

Cała redakcja gratuluje udanego dzieła BRX’owi, a czytelników Disco-Polo.info zachęcamy do porównania wspomnianych wersji utworów.

 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  2. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  3. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  4. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  5. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  6. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami