Reklama
Polecamy


Reklama

Będzie żoną Maćka! Wokalistka disco polo powiedziała magiczne słowo "TAK"!

2020-04-06T18:00:00+02:00 Będzie żoną Maćka! Wokalistka disco polo powiedziała magiczne słowo "TAK"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/bedzie-zona-macka-1585654642.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W tym wyjątkowym momencie miałam na sobie bluzę i adidasy. Nie zdążyłam się umalować. Ale i tak było idealnie

Reklama

Niecierpliwie czekała na tę chwilę… – Byłam pewna, że Maciek oświadczy mi się w czasie naszego urlopu w Izraelu, na który udaliśmy się na początku roku – mówi wzruszona Agnieszka Niewęgłowska.

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Dlatego przez pierwsze dni za granicą artystka stroiła się i starannie nakładała makijaż. Chciała być idealna, gdy partner padnie przed nią na kolana. Tymczasem on zwlekał kilka dni, aż do wycieczki po Red Canyon. – W tym wyjątkowym momencie miałam na sobie bluzę i adidasy. Nie zdążyłam się umalować. Ale i tak było idealnie – wspomina oświadczyny i dodaje: „Narzeczony wyznał mi, że denerwował się tak samo, jak ja. Od sześciu miesięcy nosił przy sobie pierścionek zaręczynowy i tylko czekał na odpowiedni moment, by go wręczyć”.

Przysięgną przed Bogiem

Artystka doskonale pamięta nie tylko tamtą chwilę, ale też dzień, kiedy pierwszy raz spotkała przyszłego męża. – Było to na planie jednego z klipów grupy Weekend. Wtedy nie myślałam jeszcze o karierze wokalnej. Tylko dbałam o makijaż artystów i tancerek. Sądziłam, że długo pozostanę odporna na urok Maćka

. Jednak on się uparł, że mnie zdobędzie. Przez dwa lata czekał na mnie, udowadniając mi, że jest mnie wart. W końcu mu zaufałam – relacjonuje gwiazda. Para zamieszkała razem i pozwoliła, by ich relacja powoli się rozwijała. Niedawne zaręczyny to piękne przypieczętowanie tego związku. Zakochani postanowili nie zwlekać z ustaleniem daty ślubu. – Przez ostatnie tygodnie sporo czasu spędzaliśmy w domu.

Razem doszliśmy do wniosku, że chcemy się pobrać w maju lub wrześniu za dwa lata – przyznaje i dodaje, że z pewnością zdecydują się na ceremonię kościelną: „Oboje jesteśmy praktykującymi katolikami i zamierzamy przysięgać przed Bogiem”.

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  3. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.