2020-04-06T18:00:00+02:00 Będzie żoną Maćka! Wokalistka disco polo powiedziała magiczne słowo "TAK"! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/bedzie-zona-macka-1585654642.jpg

Będzie żoną Maćka! Wokalistka disco polo powiedziała magiczne słowo "TAK"!

Redakcja , 06 Kwiecień 2020  18:00
Będzie żoną Maćka! Wokalistka disco polo powiedziała magiczne słowo "TAK"!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

W tym wyjątkowym momencie miałam na sobie bluzę i adidasy. Nie zdążyłam się umalować. Ale i tak było idealnie

Reklama

Niecierpliwie czekała na tę chwilę… – Byłam pewna, że Maciek oświadczy mi się w czasie naszego urlopu w Izraelu, na który udaliśmy się na początku roku – mówi wzruszona Agnieszka Niewęgłowska.

Zobacz również: Zwrot akcji na planie teledysku disco polo?! Doszło do oświadczyn! Co na to zaskoczona wokalistka zespołu Szpilki?!

Dlatego przez pierwsze dni za granicą artystka stroiła się i starannie nakładała makijaż. Chciała być idealna, gdy partner padnie przed nią na kolana. Tymczasem on zwlekał kilka dni, aż do wycieczki po Red Canyon. – W tym wyjątkowym momencie miałam na sobie bluzę i adidasy. Nie zdążyłam się umalować. Ale i tak było idealnie – wspomina oświadczyny i dodaje: „Narzeczony wyznał mi, że denerwował się tak samo, jak ja. Od sześciu miesięcy nosił przy sobie pierścionek zaręczynowy i tylko czekał na odpowiedni moment, by go wręczyć”.

Przysięgną przed Bogiem

Artystka doskonale pamięta nie tylko tamtą chwilę, ale też dzień, kiedy pierwszy raz spotkała przyszłego męża. – Było to na planie jednego z klipów grupy Weekend. Wtedy nie myślałam jeszcze o karierze wokalnej. Tylko dbałam o makijaż artystów i tancerek. Sądziłam, że długo pozostanę odporna na urok Maćka

. Jednak on się uparł, że mnie zdobędzie. Przez dwa lata czekał na mnie, udowadniając mi, że jest mnie wart. W końcu mu zaufałam – relacjonuje gwiazda. Para zamieszkała razem i pozwoliła, by ich relacja powoli się rozwijała. Niedawne zaręczyny to piękne przypieczętowanie tego związku. Zakochani postanowili nie zwlekać z ustaleniem daty ślubu. – Przez ostatnie tygodnie sporo czasu spędzaliśmy w domu.

Razem doszliśmy do wniosku, że chcemy się pobrać w maju lub wrześniu za dwa lata – przyznaje i dodaje, że z pewnością zdecydują się na ceremonię kościelną: „Oboje jesteśmy praktykującymi katolikami i zamierzamy przysięgać przed Bogiem”.

Zobacz również: Niezwykła premiera Dawida Narożnego! Artysta disco polo stworzył hit tegorocznych wakacji?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. MiłyPan występuje pod nowym pseudonimem! Popularny gwiazdor disco polo obrał nowy kierunek muzyczny i wydał petardę!
  2. Gwiazdor disco polo stworzył hit uwielbianej drużyny piłkarskiej! Co na to kibice?!
  3. Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!
  4. Gwiazda disco polo kupiła sobie przepiękne Porsche! Cena samochodu Moniki Chwajoł zwala z nóg! To auto marzeń wielu Polaków!
  5. Z wesela na wielką scenę disco polo! Niezwykła premiera nowego zespołu zachwyci całą Polskę?!
  6. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Fani wniebowzięci! Wygląda bardzo dziewczęco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami