Reklama


Reklama

Będzie żoną Maćka! Wokalistka disco polo powiedziała magiczne słowo "TAK"!

2020-04-06T18:00:00+02:00 Będzie żoną Maćka! Wokalistka disco polo powiedziała magiczne słowo "TAK"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/bedzie-zona-macka-1585654642.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W tym wyjątkowym momencie miałam na sobie bluzę i adidasy. Nie zdążyłam się umalować. Ale i tak było idealnie

Reklama

Niecierpliwie czekała na tę chwilę… – Byłam pewna, że Maciek oświadczy mi się w czasie naszego urlopu w Izraelu, na który udaliśmy się na początku roku – mówi wzruszona Agnieszka Niewęgłowska.

Zobacz również: Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?

Dlatego przez pierwsze dni za granicą artystka stroiła się i starannie nakładała makijaż. Chciała być idealna, gdy partner padnie przed nią na kolana. Tymczasem on zwlekał kilka dni, aż do wycieczki po Red Canyon. – W tym wyjątkowym momencie miałam na sobie bluzę i adidasy. Nie zdążyłam się umalować. Ale i tak było idealnie – wspomina oświadczyny i dodaje: „Narzeczony wyznał mi, że denerwował się tak samo, jak ja. Od sześciu miesięcy nosił przy sobie pierścionek zaręczynowy i tylko czekał na odpowiedni moment, by go wręczyć”.

Przysięgną przed Bogiem

Artystka doskonale pamięta nie tylko tamtą chwilę, ale też dzień, kiedy pierwszy raz spotkała przyszłego męża. – Było to na planie jednego z klipów grupy Weekend. Wtedy nie myślałam jeszcze o karierze wokalnej. Tylko dbałam o makijaż artystów i tancerek. Sądziłam, że długo pozostanę odporna na urok Maćka

. Jednak on się uparł, że mnie zdobędzie. Przez dwa lata czekał na mnie, udowadniając mi, że jest mnie wart. W końcu mu zaufałam – relacjonuje gwiazda. Para zamieszkała razem i pozwoliła, by ich relacja powoli się rozwijała. Niedawne zaręczyny to piękne przypieczętowanie tego związku. Zakochani postanowili nie zwlekać z ustaleniem daty ślubu. – Przez ostatnie tygodnie sporo czasu spędzaliśmy w domu.

Razem doszliśmy do wniosku, że chcemy się pobrać w maju lub wrześniu za dwa lata – przyznaje i dodaje, że z pewnością zdecydują się na ceremonię kościelną: „Oboje jesteśmy praktykującymi katolikami i zamierzamy przysięgać przed Bogiem”.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!
  2. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  3. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.