Reklama
Polecamy


Reklama

Bayera – Ta szalona dziewczyna |Making Of | VIDEO

2017-02-11T15:12:42+01:00 Bayera – Ta szalona dziewczyna |Making Of | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Bayera-Ta-szalona-dziewczyna.png

ReklamaReklama


Ogólna

Teledysk do najnowszej piosenki zespołu Bayera został nagrany m.in. w studio filmowym Bratanka oraz w luksusowym apartamencie, którego małe fragmenty mogliście zobaczyć już we wcześniejszych materiałach. Realizacją klipu zajęła się firma Allintera...

Reklama

Teledysk do najnowszej piosenki zespołu Bayera został nagrany m.in. w studio filmowym Bratanka oraz w luksusowym apartamencie, którego małe fragmenty mogliście zobaczyć już we wcześniejszych materiałach. Realizacją klipu zajęła się firma Allinteractive Films z Marcinem Załęskim na czele.

 

Oprócz Radka w produkcji wystąpiła również  Joanna Kościak znana z programu telewizji MTV „EX na Plaży” , która ma w swoim dorobku również udział w chorwackim Playboyu, dokładnie w styczniowym wydaniu tego roku.

 

„Ta szalona dziewczyna” to iście romantyczna propozycja na dzień zakochanych, stąd też z pewnością spodoba się sympatykom lirycznym melodii. Tym, którzy nie mogą się już doczekać całości udostępniamy poniżej reportaż z planu zdjęciowego.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ
  2. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.