2017-02-11T15:12:00+01:00 Bayera – Ta szalona dziewczyna |Making Of | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/02/Bayera-Ta-szalona-dziewczyna.png

Bayera – Ta szalona dziewczyna |Making Of | VIDEO

Redakcja , 11 Luty 2017  15:12

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Bayera – Ta szalona dziewczyna |Making Of | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Teledysk do najnowszej piosenki zespołu Bayera został nagrany m.in. w studio filmowym Bratanka oraz w luksusowym apartamencie, którego małe fragmenty mogliście zobaczyć już we wcześniejszych materiałach. Realizacją klipu zajęła się firma Allintera...

Reklama

Teledysk do najnowszej piosenki zespołu Bayera został nagrany m.in. w studio filmowym Bratanka oraz w luksusowym apartamencie, którego małe fragmenty mogliście zobaczyć już we wcześniejszych materiałach. Realizacją klipu zajęła się firma Allinteractive Films z Marcinem Załęskim na czele.

 

Oprócz Radka w produkcji wystąpiła również  Joanna Kościak znana z programu telewizji MTV „EX na Plaży” , która ma w swoim dorobku również udział w chorwackim Playboyu, dokładnie w styczniowym wydaniu tego roku.

 

„Ta szalona dziewczyna” to iście romantyczna propozycja na dzień zakochanych, stąd też z pewnością spodoba się sympatykom lirycznym melodii. Tym, którzy nie mogą się już doczekać całości udostępniamy poniżej reportaż z planu zdjęciowego.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  2. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  3. Najgorętsza Mamuśka w disco polo cała w czerwieni! Gwiazda zachwyca kuszącą stylizacją!
  4. Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!
  5. Trzy prześliczne wokalistki disco polo deklasują konkurencje! Zespół Szpilki z nowością pt. 'Chciałabym więcej' podbija internet!
  6. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  7. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  8. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami