Reklama
Polecamy


Reklama

"Bałam się ludzi" Wokalistka disco polo opowiedziała o trudnej walce z chorobą!

2019-01-06T10:29:00+01:00 "Bałam się ludzi" Wokalistka disco polo opowiedziała o trudnej walce z chorobą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/balam-sie-ludzi-wokalistka-disco-polo-opowiedziala-o-trudnej-walce-z-choroba-1546622966.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook La Tija Agnieszka Andrzejewska
Reklama


Życie gwiazd

Osobliwe wyznanie wokalistki disco polo tłumaczy jej chwilową nieobecność na rynku muzycznym. Musiała stoczyć trudną walkę

Reklama

Obecnie uśmiechnięta, pełna radości gwiazda disco polo nie miała łatwo! Wokalistka zdradziła informację na temat walki, jaką stoczyła z ciężką chorobą. To przez nią nie miała siły na codzienne czynności, które przeciętnej osobie nie sprawiają żadnych trudności! 

"BAŁAM SIĘ LUDZI" zdradziła wokalistka disco polo

Wokalistka podbijająca w latach '90 rynek disco polo jako Tia Maria opowiedziała o walce z chorobą. "Bałam się ludzi, a zwykłe umycie włosów stało się ogromnym wysiłkiem – przyznała Agnieszka Andrzejewska opowiadając o swojej walce z depresją w "Nasze Melodie". 

Artystka podzieliła się zmaganiami z chorobą, która uniemożliwiła jej normalne funkcjonowanie – Musiałam udać się do specjalisty i po roku wróciłam do zdrowia – dodała gwiazda. Na szczęście ten czas ma już za sobą i jako La Tija pracuje nad kolejnymi produkcjami "Zaczynam nowe życie" - przyznała we wspomnianym tygodniku wokalistka

Zobacz również: Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.