Reklama


Reklama

Auto wokalisty disco polo miało awarię! Potrzebna była interwencja!

2020-05-22T15:37:00+02:00 Auto wokalisty disco polo miało awarię! Potrzebna była interwencja! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/auto-wokalisty-disco-polo-mialo-awarie-potrzebna-byla-interwencja-1589577174.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Pech chciał, że wypad został przerwany przez poważną awarię auta, którym podróżował wraz z przyjaciółmi

Reklama

Wiele gwiazd disco polo w wolnych chwilach pochłoniętych jest swoją pasją. Część artystów publicznie zdradza, czemu poświęca czas, by się zrelaksować, jednak niektórzy wciąż nie odważyli się podzielić z fanami prywatnymi formami rozrywki.

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Odwołane festiwale i koncerty, to doskonały moment na rozwijanie swoich dodatkowych zainteresowań. W okresie wzmożonej pracy koncertowej, można zapomnieć o chwilach dla siebie. Najbardziej rozchwytywane gwiazdy disco polo, do których z pewnością należy Jorrgus, wykorzystują tzw. czas extra, jaki podarował im los na 100%! Na ostatniej instagramowej relacji wokalista zdradził, że właśnie przebywa na off-road-owym wyjeździe z kumplami.

Pech chciał, że wypad został przerwany przez poważną awarię auta, którym podróżował wraz z przyjaciółmi! Sprawa na pierwszy rzut oka wyglądała bardzo poważnie! Sam Jorrgus natomiast, od razu uspokoił swoich obserwatorów, że urwana część auta zostanie przyspawana na miejscu, co umożliwi całej ekipie kontynuowanie terenowej podróży.

Zatroskani fani artysty z pewnością mają świadomość, że ta pasja mogła go wiele kosztować! Na szczęście z pozoru niebezpieczne zdarzenie, zostało szybko naprawione i gwiazdor mógł bez przeszkód kontynuować rozpoczęty tour. A Wy lubicie takie niebezpieczne zabawy?

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.