Reklama
Polecamy


Reklama

Artystka disco polo w płomieniach!

2019-09-15T13:14:00+02:00 Artystka disco polo w płomieniach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/artystka-disco-polo-w-plomieniach-1568301534.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

W świecie disco polo co chwile są premiery, ale tak ognistej chyba jeszcze nie było

Reklama

Przeurocza Aneta Iness Działak dokonała niemożliwego! Koledzy z branży disco polo powinni mieć się na baczności.

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Świat disco polo skrywa w sobie wiele niespodzianek, talentów, a przede wszystkim zaskakującej wyobraźni artystów, którzy nie cofną się dosłownie przed niczym.

Ostatnio utwierdziła nas w tym przekonaniu piękna wokalistka, Iness. W branży muzycznej jest doskonale znana między innymi z takich przebojów, jak „Tak jak ja” , „Wyznam Ci” czy też „Pozytywnie” , „Modliszka” i oczywiście „A ja tak kocham”.

Anecie nie brakuje wyobraźni i duszy artystki. Swoją osobowością rozkochała fanów muzyki tanecznej, którzy licznie przybywają na jęk koncerty i śledzą jej poczynania w internecie.

Artystka odnosi się z ogromnym szacunkiem do swoich fanów. Przygotowała dla nich niespodziankę. Już w przyszły czwartek odbędzie się premiera najnowszej piosenki Iness, która została zatytułowana „Tobą jaram się”.

W świecie disco polo co chwile są premiery, ale tak ognistej chyba jeszcze nie było. Kawałek ma ogromny potencjał i szanse na podbicie klubowych parkietów.

Zobacz również: Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!

Myślicie, że będzie nowy przebój?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  2. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.