2021-05-30T07:30:00+02:00 Artystka disco polo odważnie odsłoniła biust! To co powiedzą inni jest nieważne! Gwiazda ma swój cel! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-artystka-disco-polo-odwaznie-odslonila-ogromny-biust-co-za-widokjpg.jpg

Artystka disco polo odważnie odsłoniła biust! To co powiedzą inni jest nieważne! Gwiazda ma swój cel!

Redakcja , 30 Maj 2021  07:30
Artystka disco polo odważnie odsłoniła biust! To co powiedzą inni jest nieważne! Gwiazda ma swój cel!
Źródło zdjęć: facebook.com/monikachwajolofficial/

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Artystka doskonale wie, jak przyciągnąć męskie spojrzenia. Zapozowała w eleganckiej sukni z dużym dekoltem

Reklama

Gwiazda disco polo zapozowała w eleganckiej sukni z dużym dekoltem, który odważnie odsłonił jej ponętny biust!

Zobacz również: Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie!

PIĘKNE KOBIETY W BRANŻY DISCO POLO

Dzień bez widoku pięknych artystek disco polo, jest dniem straconym. Nic tak przecież nie poprawia nastroju, jak podziwianie ślicznych kobiet, które swoimi wdziękami rozpalają fanów do czerwoności. Niektóre z nich technikę uwodzenia opanowały już do perfekcji!

Reklama

„Królowe Życia” to program, który skupia w sobie bardzo barwnych i oryginalnych uczestników. Ukazuje losy ludzi, którzy osiągnęli w swoim życiu sukces, dzięki czemu teraz mogą pozwolić sobie na bogate i luksusowe życie według swoich wymagań. W szóstej serii, jedną z uczestniczek była Monika Chwajoł. Celebrytka szybko zniknęła z programu, jednak jej przygoda z show-biznesem trwa do dziś!

O Monice w branży disco polo zrobiło się głośno za sprawą występu z lubelskim zespołem NieOkiemZnani. Ich wspólny przebój  “Super ona” obejrzało na Youtube już ponad 650 tys. Internautów!

GWIAZDA DISCO POLO W WYJĄTKOWEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ

Śliczna gwiazda disco polo pochwaliła się w sieci nową sesją zdjęciową!  Te kadry na długo zapadną w Waszej pamięci! Monika jest niezwykle piękną kobietą. Jej profile społecznościowe śledzą tysiące miłośników jej nieskazitelnej urody. Artystka doskonale wie, jak przyciągnąć męskie spojrzenia. Artystka zapozowała w eleganckiej sukni z dużym dekoltem, który odważnie odsłonił ponętny biust gwiazdy. Monika w takim wydaniu wygląda na pewną siebie kobietę o czym świadczy m.in. dołączony do zdjęcia opis

W życiu bywa trudno i ciężko, ale to właśnie jest droga na szczyt. Nigdy nie wolno podążać za tłumem. Warto iść za marzeniami i wybrać swoją właściwą drogę. Czasami zdarza się chwila zwątpienia i droga może być kręta oraz pod górkę, to nie wolno z niej rezygnować. Rób to co chcesz, a nie to co powinnaś. Nie ma sensu myśleć o tym co powiedzą, bo cokolwiek nie zrobimy i tak Nas osądzą. Oni przecież wiedzą lepiej niż My sami.

Reklama

ARTYSTKA POZOWAŁA W PAŁACU GOETZÓW

Sesja zdjęciowa została wykonana w pięknych wnętrzach Pałacu Goetzów, który znajduje się w Brzesku, w Małopolsce. Nie bez przyczyny Monika wyszła na zdjęciach, niczym prawdziwa królowa! Zresztą na kilku fotkach artystka ma na sobie koronę! To mówi samo za siebie! Królowa jest tylko jedna!

Obejrzyjcie uważnie sesję pięknej Moniki, bo te kadry są tego warte!

Zobacz również: Genialna premiera! To będzie nowy hit wszystkich wesel?! Co na to pary młode? Fani komentują!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Monika Chwajoł x NieOkiemZnani - Super Ona
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk (Akcent) i gwiazdor rock polo Sławomir razem! Artyści nagrali ważny apel do polskich piłkarzy!
  2. To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!
  3. HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo!
  4. Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!
  5. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  6. Koncerty disco polo bez publiczności?! Rusza kolejna edycja! Plejada gwiazd na scenie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami