2020-11-29T09:50:00+01:00 Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/artysta-disco-polo-zdradza-ile-ciezkiej-pracy-ma-przed-soba-gwiazdor-nie-ma-czasu-na-odpoczynek-1606297519.jpg

Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Redakcja , 29 Listopad 2020  09:50
Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!
Źródło zdjęć: instagram.com/bajorekd_official/
Reklama

Koniec roku nie oznacza dla Artysty disco polo lenistwa, wręcz przeciwnie. Wokalista zdradził nowe szczegóły

Reklama

Chociaż za pasem koniec roku, to wiele gwiazd disco polo ma w tym okresie sporo pracy. Ten Artysta podzielił się z fanami swoimi planami na najbliższe miesiące. Zaskakiwać może fakt, że jego terminarz jest bardzo napięty! Czy wystarczy mu sił?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!

Mowa o młodym Artyście muzyki disco polo o pseudonimie scenicznym BajorekD. Gwiazdor był uczestnikiem programu „Disco Star”. W jednym z ostatnich wpisów na swoich social mediach przedstawił swój plan działania na najbliższe miesiące. Czego fani mogą się spodziewać? Z pewnością jeszcze jednej premiery w tym roku. Jak zapewnia BajorekD, materiały są już nagrane, pozostaje zatem czekać na grudzień. To jednak nie koniec niespodzianek!

Artysta zapowiedział także, że w lutym również możemy spodziewać się kolejnej nowości. Na tym bynajmniej gwiazdor nie spoczął - jak sam napisał, szeregi jego zespołu zasilili nowi członkowie, ale póki co Artysta nie zdradza szczegółów. BajorekD pochwalił się także faktem nawiązania dwóch muzycznych współprac. Na nudę i brak zajęć wokalista faktycznie nie może narzekać i bardzo dobrze, bo ciężka praca zawsze przynosi fantastyczne efekty!

Z niecierpliwością czekamy na to, co przygotował dla nas Artysta!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zachwycają nowym brzmieniem! To niezwykła uczta muzyczna od grupy Mejk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Ogromna tragedia! Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczną wiadomość!
  2. Z teledysku disco polo zrobił film akcji?! To ukłon w stronę ludzi walczących o lepsze jutro!
  3. Wzruszające fotki Magdaleny Narożnej z córką! Gwiazda disco polo otoczyła Ją wielką miłością!
  4. Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama