Reklama
Polecamy


Reklama

Artysta disco polo jak Michał Szpak! Czy pomalowane paznokcie u mężczyzn, to nowy trend w disco polo?

2020-05-12T11:45:00+02:00 Artysta disco polo jak Michał Szpak! Czy pomalowane paznokcie u mężczyzn, to nowy trend w disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/dj-zespolu-freaky-boys-jak-michal-szpak-czy-pomalowane-paznokcie-u-mezczyzn-to-nowy-trend-w-disco-polo-1588772441.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/camilion_dj
Reklama


Życie gwiazd

Wśród artystów, od lat rośnie przekonanie, że za sprawą skandalu można dużo łatwiej zrobić poważną karierę

Reklama

W ogólnopojętym show biznesie, pomalowane, męskie paznokcie nie robią na nikim wrażenia, jednak w branży disco polo, mogą wywołać kontrowersje!

Zobacz również: Magda Narożna i Tede! Wokalistka disco polo udostępniła wymowne zdjęcie z gwiazdą rapu!

Wśród artystów, od lat rośnie przekonanie, że za sprawą skandalu można dużo łatwiej zrobić poważną karierę. Jedną z pierwszych osób, która przekonała się o tym na własnej skórze był Michał Szpak. Wokalista, któremu z pewnością nie brakowało talentu, postawił też na image, który kilka lat temu wprawił wszystkich w osłupienie!

Długie włosy, pomalowane oczy i paznokcie. Z jednej strony pomogły mu zwrócić na siebie uwagę, z drugiej, naraziły go na niepochlebne komentarze. Wśród większości męskich idoli muzyki tanecznej, jedyną kontrowersją do tej pory były tatuaże. Przez chwilę mogliśmy odnieść wrażenie, że znalazł się wreszcie prekursor odmienności.

Kamil Kocemba, znany pod pseudonimem Dj Camilion, członek grupy Freaky Boys, opublikował na instagramie zdjęcie swoich kolorowych paznokci! Od razu jednak dementujemy rosnące na ten temat plotki. Manicure było jedynie formą zabawy. Kamil pozwolił dziewczynce, którą się opiekował, zadbać o jego dłonie!

Trzeba przyznać, że bardzo dobry z niego wujek! Pomysł na tak spędzony wspólnie czas zaskakuje, ale czego się nie robi dla małych pociech. Mamy nadzieję, że podopieczna oprócz lakieru zostawiła również zmywacz do paznokci!

Zobacz również: Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!
  2. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.