2023-10-07T08:30:00+02:00 Angelika Żmijewska z Topky olśniewa w zmysłowym bikini! Gorące kadry z plaży! Angelika Żmijewska z Topky olśniewa w zmysłowym bikini! Zobacz gorące kadry z plaży i dołącz do fanów zachwyconych jej urodą i talentem. https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska-z-topky-olsniewa-w-zmyslowym-bikini-gorace-kadry-z-plazyjpg.jpg

Angelika Żmijewska z Topky olśniewa w zmysłowym bikini! Gorące kadry z plaży!

Autor: Adam Begier , 07 Październik 2023  08:30
Angelika Żmijewska z Topky olśniewa w zmysłowym bikini! Gorące kadry z plaży!
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/

Angelika Żmijewska z Topky olśniewa w zmysłowym bikini! Zobacz gorące kadry z plaży i dołącz do fanów zachwyconych jej urodą i talentem.Reklama

  Reklama

  Angelika Żmijewska, uznawana przez wielu za jedną z najpiękniejszych wokalistek na scenie disco polo, kolejny raz podbija serca swoich fanów. Tym razem robi to nie tylko swoim głosem, ale również zaskakująco odważnymi kadrami z plaży.

  Angelika Żmijewska - nie tylko talent, ale i uroda

  Członkini zespołu Topky jest znana nie tylko ze swojego wokalnego talentu, ale również z dbałości o siebie i swój wygląd. Social media Angeliki wręcz huczą od komentarzy jej fanów, którzy zachwycają się każdym nowym zdjęciem czy filmikiem. Dziewczyna często dzieli się z fanami chwilami z życia codziennego, podróżami czy momentami spędzanymi na scenie.

  Ostatnio, na swoim profilu social media, opublikowała rolkę, w której wychodzi z oceanu w skąpym, zmysłowym bikini. To nagranie szybko zyskało popularność wśród fanów i nie tylko, a liczba komentarzy pod postem bije rekordy. Nic dziwnego – Angelika prezentuje się na nim naprawdę olśniewająco.

  Fala zachwytów w sieci nad wokalistką disco polo

  "Szok! Jak ona to robi, że zawsze wygląda tak niesamowicie?", "Angelika to prawdziwa bogini. Najpiękniejsza wokalistka disco polo!" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie można znaleźć pod rolką Angeliki.

  Nie brakuje też głosów, które podkreślają, że uroda wokalistki idzie w parze z jej talentem. Wielu fanów jest zdania, że Angelika Żmijewska jest nie tylko twarzą, ale i głosem sceny disco polo.

  Zainteresowani mogą zobaczyć wspomnianą rolkę na naszej stronie disco-polo.info. Warto dodać, że to nie jedyny materiał z Angeliką, który warto zobaczyć. W naszym serwisie znajdziecie także wiele innych nagrań z udziałem tej utalentowanej wokalistki.

  W świecie muzyki disco polo jest wiele osobowości, które z roku na rok zdobywają serca słuchaczy. Angelika Żmijewska z pewnością jest jednym z takich talentów, które zasługują na uwagę zarówno za swój głos, jak i charyzmę. Jeśli jeszcze nie znacie tej artystki, koniecznie zwróćcie na nią uwagę – nie tylko za sprawą gorących kadrów z plaży.

  Reklama

  Topky - Pokora

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska i Detmi - 3 miliony dzięki przebojowi "Onyx"
  2. Gorąca premiera od zespołu Szpilki pt. "Ach Ty Łobuzie" | NOWOŚĆ
  3. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!
  4. Eurowizja 2024: Polska wybrała swojego reprezentanta!
  5. Premiera nowego teledysku LaVioli 'Przyjdzie taki dzień'! Ekskluzywny fragment, taneczne rytmy i pełna energia
  6. Dlaczego disco polo jest popularne?
  7. Formacja Must w niesamowitej premierze! Singiel „Odnalazłem pokochałem” nowym hitem disco polo?!
  8. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie