Reklama
Polecamy


Reklama

Angelika z Top Girls ma wśród gwiazd disco polo swojego ulubieńca! Coś z tego będzie?!

2020-04-16T15:30:00+02:00 Angelika z Top Girls ma wśród gwiazd disco polo swojego ulubieńca! Coś z tego będzie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/angelika-z-top-girls-wskazala-ulubionego-artyste-disco-polo-bedzie-duet-1586467256.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/angelika.zmijewska.5
Reklama


Życie gwiazd

Życzliwy, utalentowany, mądry i zawsze dobrze doradzi. Duet? Jestem w tym - przyznała popularna wokalistka disco polo

Reklama

Niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać, że niektóre znajomości w świecie disco polo kwitną bardzo, a inne mniej. Na pewno do tych dobrze rokujących należy trio Angelika z Top Girls, Miły Pan i Karol z zespołu Defis.

Zobacz również: Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!

Artyści świetnie się ze sobą dogadują i poza sceną również utrzymują dobre kontakty. Niedawno mogliśmy się przekonać, co na temat lidera zespołu Defis ma do powiedzenia Angelika. Na swoim Instastory artystka zorganizowała Q&A.

Fani zadawali pytania, a ona ochoczo odpowiadała. Gdy padło pytanie o Karola i o ewentualny ich duet, przedstawicielka „Topek” odpowiedziała: „@karoldefis należy do grona moich ulubionych osób. Pojawia się i jest banan na twarzy.

Życzliwy, utalentowany, mądry i zawsze dobrze doradzi. Duet? Jestem w tym.” Te słowa doskonale świadczą o ich znajomości, ale przede wszystkim o samym Karolu.

Tyle miłych przymiotników padło pod jego adresem...i to nie od byle kogo! Bardzo nas cieszy taka przyjazna relacja między gwiazdami disco polo. A jeszcze bardziej czekamy na wspomniany duet.

Zobacz również: Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!

To byłaby prawdziwa disco bomba!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.