2020-12-14T12:58:00+01:00 Andre przygotował kolejną nowość! Twórca hitu "Ale Ale Aleksandra" podbije tą premierą listy przebojów https://disco-polo.info/uploads/news/andre-i-jego-zakochana-podbija-rynek-disco-polojpg.jpg

Andre przygotował kolejną nowość! Twórca hitu "Ale Ale Aleksandra" podbije tą premierą listy przebojów?!

Redakcja , 14 Grudzień 2020  12:58

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Andre przygotował kolejną nowość! Twórca hitu
Źródło zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak

Wokalista disco polo zapowiedział, że już niebawem światło dzienne ujrzy jego najnowsza propozycja. Ten utwór ma szansę stać się wielkim przebojem

Reklama

Andrzej Marcysiak, który w branży disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Andre, przygotował nowość dla swoich wiernych fanów, którzy są z nim od lat. Można rzec, że będzie to prezent od wokalisty na nadchodzącę święta i zbliżający się nowy rok.

Zobacz również: 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!

Artysta ogłosił na swoim prywatnym profilu Facebookowym, że piosenka będzie mieć premierę 25 grudnia, w Boże Narodzenie. Utwór zostanie zatytułowany "Zakochana". Andre nie kryje, że trochę ubolewa nad tym, iż utwór nie będzie mógł hulać w sylwestrową noc w klubach:

"Ta nowość już 25 grudnia. Roztańczymy Sylwestrowo-Karnawało , szkoda że na kwadracie."

Z pewnością fani docenią pracę wokalisty i trud włożony, aby piosenka mogła powstać i umilać czas jeszcze przed końcem roku. Dla artysty na pewno nie była to łatwa decyzja, wiedząc, że kluby są pozamykane, imprezy wstrzymane. Mimo to, zdecydował się na stworzenie nowej piosenki z pasji, miłości i szacunku do swoich fanów.

Jaki jest wasz ulubiony kawałek od Andre? 

Zobacz również: 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ANDRE - ZIMA
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  2. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  3. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  4. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  5. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  6. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
  7. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  8. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami