Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-15T15:56:00+02:00 Andre porzuci klasyczne disco polo? Nic z tych rzeczy! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/andre-porzuci-klasyczne-disco-polo-nic-z-tych-rzeczy-1568473986.jpg
Reklama

Andre porzuci klasyczne disco polo? Nic z tych rzeczy!

Redakcja , 15 Wrzesień 2019  15:56
Andre porzuci klasyczne disco polo? Nic z tych rzeczy!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Premiera zaplanowana została na początek października

Reklama

Szalony wokalista disco polo postanowił pójść swoją drogą. To będzie coś niezwykłego. Andre z pewnością zaskoczy tymi działaniami nie tylko fanów, ale również kolegów z branży.

Zobacz również: Bardzo gorące zdjęcia Artystki disco polo podbijają sieć! Królowa spędza święta wśród palm!

Wykonawcy disco polo potrafią zaskoczyć. Jednakże Andrzej Marcysiak znany bliżej jako Andre, poszedł tym razem na całość. Jego niepodważalnym hitem numer jeden jest szalona „Ale Ale Aleksandra”.

Piosenka okazała się złotym środkiem. Podziałała, jak niespodziewana strzała Amora i rozkochała w sobie miliony fanów muzyki tanecznej.

Teledysk do utworu ma już blisko 85 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artysty. Wokalista nie spoczywa na laurach i w dodatku nie podąża ślepo za tłumem.

Andre właśnie pracuje nad swoją najnowszą propozycją, która zapowiada się bardzo obiecująco. Wokalista jest indywidualistą w tym, co robi.

Nie patrzy, co dzieje się w branży i tworzy muzykę, która płynie prosto z serca. Twórczość Andre słynie z tego, że jest wiernie odzwierciedlająca klasyczne disco polo. Jednakże tym razem najnowsza produkcja przeniesie nas muzycznie do lat 90 - tych. Wokalista zaskoczy nas tą perełką już niebawem.

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

Premiera zaplanowana została na początek października. Myślicie, że nowość przebije sukces kultowej piosenki pt. „Ale Ale Aleksandra”?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!
  2. Zmysłowa gwiazda disco polo zrobiła sobie selfie w bikini! Emocje sięgnęły zenitu.
  3. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  4. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej