2023-07-14T16:00:00+02:00 Anastasiia Zakhandrevych jej debiutancki singiel pt. "Barbie" podbija Polskę! Milion na koncie mło Anastasiia Zakhandrevych, młoda i utalentowana wokalistka, zdobywa popularność w Polsce dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi "Barbie". Jej teledysk przekroczył mil https://disco-polo.info/uploads/news/anastasiia-zakhandrevych-jej-debiutancki-singiel-pt-barbie-podbija-polske-milion-na-koncie-mlodej-ukrainikijpg.jpg Disco-Polo.info

Anastasiia Zakhandrevych jej debiutancki singiel pt. "Barbie" podbija Polskę! Milion na koncie młodej Ukrainiki.


Anastasiia Zakhandrevych, młoda i utalentowana wokalistka, zdobywa popularność w Polsce dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi "Barbie". Jej teledysk przekroczył milion wyświetleń na YouTube, a jej talent i urok zachwycają fanów. Czytaj o jej rosnącej karierze i przyszłych osiągnięciach!

Autor: Adam Begier, 14 Lipiec 2023  16:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Anastasiia Zakhandrevych jej debiutancki singiel pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielka impreza! Taneczny Spodek 2025: Największe gwiazdy disco polo w Katowicach! Kto wystąpi, bilety!
 2. Król Latino na scenie w Świebodzinie - Nie przegap koncertu Skolima już 28 kwietnia!
 3. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę

  Anastasiia Zakhandrevych - młoda gwiazda, która podbija Polskę!

  Anastasiia Zakhandrevych, utalentowana wokalistka i popularna osobowość internetowa, zdobywa coraz większe uznanie w Polsce. Jej debiutancki singiel pt. "Barbie" w krótkim czasie zdobył ogromną popularność, a młoda Ukrainka może teraz cieszyć się milionem na koncie.

  Talent i urok Anastasii Zakhandrevych

  Anastasiia Zakhandrevych to nie tylko piękna młoda kobieta, ale także niezwykle utalentowana artystka. Jej głos zachwyca i potrafi poruszyć najgłębsze struny serca słuchaczy. W połączeniu z jej naturalnym urokiem i charyzmą, Anastasiia staje się prawdziwą gwiazdą.

  Debiutancki singiel "Barbie"

  22 czerwca Anastasiia Zakhandrevych zaprezentowała światu swój debiutancki singiel pt. "Barbie". Utwór ten z miejsca stał się wielkim hitem i zdobył szerokie uznanie słuchaczy. Piosenka, o niesamowicie chwytliwej melodii i przekazie, trafia w gusta zarówno młodszych, jak i starszych fanów muzyki pop.

  Spektakularny sukces teledysku

  Po nieco ponad dwóch tygodniach od premiery, teledysk do piosenki "Barbie" przekroczył imponującą liczbę miliona wyświetleń na serwisie YouTube. To ogromne osiągnięcie dla młodej wokalistki i potwierdzenie jej rosnącej popularności. Fanów zachwyciła nie tylko sama muzyka, ale także widowiskowa i kreatywna realizacja wideo.

  Obecny sukces Anastasii Zakhandrevych to dopiero początek jej muzycznej drogi. Młoda artystka ma przed sobą wiele możliwości i potencjał, aby zdobyć serca jeszcze większej publiczności. Jej talenty oraz wyjątkowa osobowość sprawiają, że warto śledzić jej kolejne kroki i być częścią jej muzycznego świata.

  Anastasiia Zakhandrevych to prawdziwa gwiazda, której popularność w Polsce rośnie z dnia na dzień. Jej debiutancki singiel "Barbie" i spektakularny sukces teledysku są tylko preludium do kolejnych osiągnięć i porywających utworów, które jeszcze przed nami. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery tej utalentowanej artystki!


  Anastasiia Zakhandrevych - BARBIE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
  2. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO
  3. Uwielbiane wokalistki disco polo Top Girls skradły show w Cycowie! Ten występ przejdzie do historii?!| VIDEO
  4. Zenon Martyniuk nagra duet ze swoim synem Danielem Martyniukiem?! "coś razem nagramy" Co na to fani?!
  5. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  6. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  7. Nowe gwiazdy na scenie disco polo! Kokardeczki w rytmach latino prezentują nowość "Tańczy sama" To nowy HIT?!
  8. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie