2023-07-16T17:30:00+02:00 Anastasiia Zakhandrevych - Ukraińska wokalistka podbija polski rynek muzyczny swoim przebojem 'Barbie&ap Anastasiia Zakhandrevych, młoda ukraińska wokalistka, podbija polską scenę muzyczną swoim przebojem "Barbie". Kontrowersje wokół utworu, ale talent i charyzma arty https://disco-polo.info/uploads/news/anastasiia-zakhandrevych---ukrainska-wokalistka-podbija-polski-rynek-muzyczny-swoim-przebojem-barbiejpg.jpg Disco-Polo.info

Anastasiia Zakhandrevych - Ukraińska wokalistka podbija polski rynek muzyczny swoim przebojem 'Barbie'


Anastasiia Zakhandrevych, młoda ukraińska wokalistka, podbija polską scenę muzyczną swoim przebojem "Barbie". Kontrowersje wokół utworu, ale talent i charyzma artystki zdobywają serca fanów. Czy Anastasiia Zakhandrevych to przyszłość polskiej muzyki disco polo?

Autor: Adam Begier, 16 Lipiec 2023  17:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Anastasiia Zakhandrevych - Ukraińska wokalistka podbija polski rynek muzyczny swoim przebojem 'Barbie'
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
 2. Czadoman: Tłum fanów na koncercie w Białobrzegach zaśpiewał HIT 'Na końcu świata'! Co za widowisko! Zobacz to nagranie
 3. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
Reklama

  Anastasiia Zakhandrevych - nowa sensacja TikToka

  Barbie, ikona mody i popularna lalka, nieustannie przyciąga uwagę i teraz również zdobywa serca fanów muzyki disco polo. Ostatnio to jednak nie Margot Robbie, a młoda ukraińska wokalistka Anastasiia Zakhandrevych rządzi swoim przebojem "Barbie". Jej debiutancki singiel w krótkim czasie zyskał ogromną popularność na TikToku i w polskim internecie. Singiel "Barbie" wywołał wiele dyskusji i kontrowersji wśród słuchaczy. Choć utwór spotkał się z dużym zainteresowaniem i zdobył już ponad 1,1 mln wyświetleń na YouTube, opinie na temat jego jakości są podzielone. Niektórzy internauci wyrażają swoje zdanie w komentarzach, gdzie nie kryją swojej dezaprobaty wobec wykonania ukraińskiej wokalistki. Pomimo kontrowersji, "Barbie" zdobywa popularność zarówno na YouTube, jak i na TikToku. Klip do utworu przyciąga uwagę, chociaż nie zawsze w pozytywny sposób. Prześmiewcze podejście niektórych internautów do piosenki Anastasii Zakhandrevych tylko podgrzewa atmosferę. Mimo to, wielu ludzi docenia odwagę i talent wokalny młodej artystki, życząc jej dalszych sukcesów.

  Anastasiia Zakhandrevych - młoda gwiazda z Ukrainy

  Anastasiia Zakhandrevych to obecnie jedna z najbardziej obiecujących wokalistek na ukraińskiej scenie muzycznej. Jej talent i charyzma zwróciły uwagę użytkowników TikToka, a debiutancki singiel "Barbie" to tylko początek jej kariery. Młoda artystka zdobywa popularność nie tylko w swoim kraju, ale także za granicą, docierając do polskiego rynku muzycznego. Wielu fanów disco polo docenia nowe brzmienie, które Anastasiia Zakhandrevych wprowadza do gatunku. Jej energetyczny wokal i odważne teksty przyciągają uwagę słuchaczy, a "Barbie" staje się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów na różnego rodzaju imprezach i w radiowych stacjach.

  Anastasiia Zakhandrevych - przyszłość polskiej sceny muzycznej?

  Czy Anastasiia Zakhandrevych będzie kontynuować swoją muzyczną karierę i zdobywać serca kolejnych fanów? Czas pokaże, czy jej talent i charyzma pozwolą jej osiągnąć sukces na dłuższą metę. Jedno jest pewne - Anastasiia Zakhandrevych z pewnością wprowadza świeże spojrzenie na polską scenę muzyczną i zaskakuje słuchaczy swoim niepowtarzalnym stylem. Nie ważne, czy jesteś fanem disco polo czy też nie, warto zwrócić uwagę na Anastasię Zakhandrevych i jej przebój "Barbie". Ta młoda ukraińska wokalistka może okazać się nowym odkryciem na polskim rynku muzycznym i przyczynić się do powstania nowych trendów w muzyce.

   

  Reklama

  Anastasiia Zakhandrevych - BARBIE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Są mistrzami ballad w disco polo?! Nie uwierzysz jak brzmi nowość Drossel pt. "Przytul mocno mnie" | PREMIERA
  2. Najpopularniejsze teledyski Maj 2024: Sprawdź, co aktualnie rządzi listą przebojów disco polo!
  3. Klaudia Zielińska gwiazdą w Londynie! Ten koncert przeszedł do historii! Tłumy pod sceną
  4. Mega premiera: Skolim i Heidfeld: „Tylko z nią”! To super hit z cudownym klipem?
  5. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
  6. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
  7. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
  8. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie