Reklama


Reklama

Aby nagrać klip disco polo wyszli na środek jeziora! Przesadzili? Zobaczcie materiał Bartosza Abramskiego!

2018-10-16T15:30:00+02:00 Aby nagrać klip disco polo wyszli na środek jeziora! Przesadzili? Zobaczcie materiał Bartosza Abramskiego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/aby-nagrac-klip-disco-polo-wyszli-na-srodek-jeziora-przesadzili-zobaczcie-material-bartosza-abramskiego-1539520775.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Bartosz Abramski
Reklama


Ogólna

Nowa produkcja nawiązuje do znanej już piosenki "Dom Rodzinny"

Reklama

Artyści uwielbiają zaskakiwać! Tym razem coś niesamowitego przygotował dla swoich fanów wokalista disco polo! Po kilku miesiącach od ostatniej premiery Bartosz Abramski zapowiedział kolejną nowość pt. "Dla tych co kochasz"

Jak się okazuje wokalista disco już po zdjęciach do teledysku, który okrasił przepiękną scenerią. Na potrzeby produkcji, bohaterowie klipu weszli do jeziora. Znacząco oddalili się od brzegu aby uchwycić jak najlepsze ujęcie. 

"Kompozycja utrzymana w letnich klimatach, delikatnie nawiązująca do poprzedniej piosenki pt. "Dom rodzinny" " - przyznał Bartosz, który do współpracy zaprosił ekipę Edu-Art Studio. To właśnie dzięki ich uprzejmości do sieci trafiły pierwsze materiały zwiastujące nową piosenkę. 

Ostatnie produkcje Bartosza spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem. Czy ta nowość również skarnie serca internatów? Premiera niebawem 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!
  2. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  3. Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.