2023-05-05T18:11:00+02:00 50-lecie GOK w Iłowie: Wielka Gala i Koncert Zespołu Classic Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie obchodzi 50-lecie istnienia! W ramach uroczystości zaplanowano wiele atrakcji, w tym wielką galę oraz koncert Zespołu Classic. https://disco-polo.info/uploads/news/50-lecie-gok-w-ilowie-wielka-gala-i-koncert-zespolu-classicjpg.jpg Disco-Polo.info

50-lecie GOK w Iłowie: Wielka Gala i Koncert Zespołu Classic


Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie obchodzi 50-lecie istnienia! W ramach uroczystości zaplanowano wiele atrakcji, w tym wielką galę oraz koncert Zespołu Classic.

Autor: Adam Begier, 05 Maj 2023  18:11
Źródło zdjęć: materiał prasowy
50-lecie GOK w Iłowie: Wielka Gala i Koncert Zespołu Classic
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!
 2. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
 3. Latino disco na parkietach! Mr Sebii i Systematic zaskoczyli nowością "Impreza na całego" To nowy hit latino?!

  W Iłowie, malowniczej miejscowości w województwie mazowieckim, mieszkańcy szykują się na wyjątkowe wydarzenie. Gminny Ośrodek Kultury obchodzi w tym roku swoje 50-lecie istnienia, co z pewnością jest okazją do świętowania. W ramach uroczystości zaplanowano wiele atrakcji, w tym wielką galę oraz koncert Zespołu Classic.

  Dyrektor GOK-u Małgorzata Kunz zdradza, że przygotowania do tej wyjątkowej okazji trwają już od dłuższego czasu. Celem obchodów jest przede wszystkim uhonorowanie wszystkich osób, które przez lata przyczyniały się do rozwoju i działalności placówki.

  To bardzo ważna rocznica dla naszej instytucji i dla całej społeczności lokalnej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy pracowali i angażowali się w rozwój GOK-u przez te wszystkie lata. Bez ich zaangażowania i ciężkiej pracy nie byłoby naszej placówki, która przez tyle lat dostarczała mieszkańcom Iłowa kulturę i rozrywkę – mówi dyrektor.

  Gala z okazji 50-lecia GOK-u odbędzie się 28 maja, a już teraz wiadomo, że będzie to wydarzenie pełne niespodzianek i atrakcji. Wśród zaproszonych gości znajdą się między innymi władze gminne, przedstawiciele innych instytucji kulturalnych oraz zaprzyjaźnione z GOK-iem osoby i organizacje.

  Koncert Zespołu Classic

  Jednym z największych atrakcji wieczoru będzie występ Zespołu Classic, który uświetni galę swoim koncertem. Jak podkreśla dyrektor Kunz, Zespół Classic to dla GOK-u nie tylko wyjątkowy gość, ale także symboliczny prezent z okazji 50-lecia placówki.

  Zespół Classic to już legenda polskiej sceny muzycznej, a jego lider, Robert Klatt, jest związany z naszą instytucją od lat. To dla nas niezwykłe wyróżnienie, że właśnie oni zgodzili się zagrać dla nas w tak ważnym dniu. Cieszymy się, że będziemy mogli ich gościć i cieszyć się ich muzyką razem z naszymi mieszkańcami – mówi dyrektor.

  Źródło: tusochaczew.pl


  CLASSIC - Będę Czekać

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
  2. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
  3. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
  4. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
  5. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
  6. Zenek Martyniuk zdradza, jakie są prawdziwe relacje Daniela z córką Laurą. Król disco polo widuje się z wnuczką?!
  7. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
  8. Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie