Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2017-05-31T13:31:00+02:00 Zobacz finał Disco Star 2017 całkowicie za darmo! | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/05/Zobacz-finał-Disco-Star-2017-całkowicie-za-darmo.jpg
Reklama

Zobacz finał Disco Star 2017 całkowicie za darmo! | VIDEO

Redakcja , 31 Maj 2017  13:31
Zobacz finał Disco Star 2017 całkowicie za darmo! | VIDEO
Źródło zdjęć:

Za nami wielkie emocje związane z programem Disco Star. Piąta edycja została zakończona w sobotę 27 maja. Piąta edycja programu DiscoStar przyniosła wiele zmian. Pojawił nowy juror w postaci Pawła Dudka, czyli Czadomana, który zaraził swoją pozyty...

Reklama

Za nami wielkie emocje związane z programem Disco Star. Piąta edycja została zakończona w sobotę 27 maja. Piąta edycja programu DiscoStar przyniosła wiele zmian. Pojawił nowy juror w postaci Pawła Dudka, czyli Czadomana, który zaraził swoją pozytywną energią uczestników jak i pozostałych członków jury.

 

Jeśli przegapiliście finałowy odcinek to nic straconego. W naszym serwisie całkowicie za darmo możecie zobaczyć cały odcinek, w którym poznaliśmy nową gwiazdę disco polo.

 

W finałowym etapie zobaczycie Marcina Kłosowskiego, Adriana Skopińskiego oraz formację Joker Squad. Widzowie Polo TV wybrali za pomocą SMS’ów swojego zwycięzce, którym okazała się formacja Joker Squad. Natomiast jury wytypowało Marcina Kłosowskiego. Zgodnie z regulaminem programu DiscoStar ostateczna decyzja w takiej sytuacji należała do Marcina Millera, który wybrał Marcina Kłosowskiego.

 

To właśnie młody wokalista z Drohiczyna okazał się Disco Star 2017. My serdecznie gratulujemy Marcinowi oraz tancerkom z Mów Mi Move, które towarzyszyły w programie nowej gwieździe disco polo.

 

Zwycięzca otrzymał 10 tys złotych, zestaw do karaoke Power Audio Serafin firmy Manta oraz podpisze kontrakt z wytwórnią płytową Lemon Records. Dodatkowo wystąpi na imprezie telewizji Polo Tv w Lublinie.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalista grupy MIG został ponownie ojcem?! Fani Gratulują! Tak wygląda rodzina gwiazdora disco polo!
  2. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  3. Biesiadna nowość od grupy Soleo porywa do tańca! To będzie hit nadchodzącego sezonu imprezowego!
  4. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej