Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-18T09:19:00+01:00 Znany prezenter telewizyjny i gwiazda TVN Style w teledysku disco polo! Artyści podbiją tym rynek muzyczny?! https://disco-polo.info/uploads/news/znany-prezenter-telewizyjny-za-mikrofonem-i-gwiazda-tvn-style-w-teledysku-sprawdzcie-premierejpg.jpg
Reklama

Znany prezenter telewizyjny i gwiazda TVN Style w teledysku disco polo! Artyści podbiją tym rynek muzyczny?!

Redakcja , 18 Marzec 2021  09:19
Znany prezenter telewizyjny i gwiazda TVN Style w teledysku disco polo! Artyści podbiją tym rynek muzyczny?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Pomysł na tytuł utworu powstał podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Wyjście na taras z widokiem na ocean zapierało dech w piersiach

Reklama

Granica między telewizyjną kamerą a roztańczoną estradą coraz bardziej się zaciera. Coraz więcej prezenterów medialnych próbuje swoich sił i chwyta za mikrofon.

Zobacz również: Teresa Werner w żałobie! Gwiazda przekazała druzgocącą wiadomość!

Maciej Smoliński to prowadzący program Selfie z fanem wraz z Jackiem Mędralą, w którym pytają widzów o propozycje muzyczne, a następnie strzelają pamiątkową fotkę. Konferansjer prowadzi również audycje w Radio Rekord 106,2 FM. Właśnie wydał swój kolejny utwór pod tytułem „Tak pięknie jest”. Czy utwór ma szansę wejść na szczyty list przebojów tak jak „Ile bym dał” czy „Na fali”?

Jak dowiadujemy się z profilu facebookowego artysty pomysł na tytuł utworu powstał podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Wyjście na taras z widokiem na ocean zapierało dech w piersiach,  a słowa „Tak pięknie jest” stały się zapalnikiem motywacyjnym.

Melodyjna aranżacja wraz z tekstem opowiadającym o pozytywnym podejściu do życia i porannym wstawaniu spowodują, że utwór może towarzyszyć nam przy obowiązkach o dość wczesnej porze. W teledysku wystąpiła Kinga Zawodnik znana z programów na TVN Style. W jednym z nich podejmuje wyzwania, których nigdy nie próbowała i udowadnia w ten sposób kobietom, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizować najskrytsze marzenia. Jak widać idealnie odnajduje się również na planie teledysku. W połączeniu z charakterystycznym głosem wokalisty otrzymujemy fajną, pozytywnie nastrajającą do życia piosenkę.

Zapraszamy do oglądania produkcji! Poranne wstawanie wcale nie musi być straszne!

Zobacz również: Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!

Reklama
Zobacz teledysk: Maciej Smoliński - Tak Pięknie Jest
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają rynek disco polo! Ta nowość może okazać się wielkim hitem!
  2. Gangsterskie porachunki?! Gwiazdy disco polo z bronią w ręku! Niebezpieczna akcja!
  3. Wokalista grupy MIG został ponownie ojcem?! Fani Gratulują! Tak wygląda rodzina gwiazdora disco polo!
  4. Wokalista disco polo zafascynowany kobietą! Gwiazdor jest wierny ukochanej!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej