2021-10-26T09:00:00+02:00 Znana aktorka zaśpiewała wielki przebój zespołu Defis! Brawurowe wykonanie hitu disco polo podbiło serca https://disco-polo.info/uploads/news/znana-aktorka-mlodego-pokolenia-wykonala-wielki-przeboj-zespolu-defis-brawurowe-wykonanie-hitu-disco-polo-podbilo-serca-widzow-polsatu-i-srogiego-juryjpg.jpg

Znana aktorka zaśpiewała wielki przebój zespołu Defis! Brawurowe wykonanie hitu disco polo podbiło serca widzów Polsatu i srogiego jury?!

Redakcja , 26 Październik 2021  09:00
Znana aktorka zaśpiewała wielki przebój zespołu Defis! Brawurowe wykonanie hitu disco polo podbiło serca widzów Polsatu i srogiego jury?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Popularna aktorka zaśpiewała wielki hit znanej grupy disco polo! Wykonanie przejdzie do historii


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Występ aktorki sprawił, że publiczność zgromadzona w studiu dosłownie oszalała na punkcie disco polo!

Zobacz również: Znana gwiazda disco polo Elwira Mejk dostała rolę w popularnym serialu! FOTO zza kulis!

Czy łatwo jest wcielić się w gwiazdę disco polo? Popularna aktorka przez chwilę mogła przekonać się o tym na własnej skórze! Efekt metamorfozy przeszedł najśmielsze oczekiwania widzów znanego show Polsatu!

Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to rozrywkowy program Polsatu, w którym jego uczestnicy wykonują znane przeboje największych gwiazd polskiej i światowej muzyki. Obecnie emitowana edycja zaskakuje nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale także i doborem repertuaru. Prawie w każdym odcinku pojawia się bowiem utwór z branży disco polo!

W najnowszym odcinku programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z tematyką disco polo zmierzyć musiała się popularna aktorka Klara Williams. To właśnie jej przypadło w udziale niezwykle trudne zadanie jakim była interpretacja wielkiego hitu zespołu Defis “Niespotykany kolor”. I chociaż artystce niełatwo przychodziło naśladowanie męskiego wokalu, to jej stylizacja zaskoczyła dosłownie wszystkich! Klara wyglądała jak brat bliźniak Karola Zawrotniaka!

Reklama

Srogie jury obiektywnie oceniło występ uczestniczki. 

“Klara, jaka ty jesteś znakomita! Ten twój entuzjazm! Ja prostu nie byłam w stanie wysłuchać referencji pół minuty, bo po prostu cierpię, jak tego słucham! Natomiast to, co ty tu zaprezentowałaś…Twoja wiara, twój entuzjazm, twoje szczęście, że ty tu stoisz i to robisz, porwało moje serce! Ale nie chciałabym tego słuchać jeszcze raz - podsumowała Małgorzata Walewska.

“Klara jest jedną z tych osób, które się w tym programie świetnie bawi! Znowu zrobiłaś mi dzień! Jeżeli ty się bawiłaś w połowie tak dobrze jak ja, to znaczy, że jest ok - dodał Michał Wiśniewski”

Wierni widzowie programu również wygłosili swoje opinie

Wyszło zaskakująco dobrze. Jeden z lepszych występów Klary, jeśli nie - moim zdaniem – najlepszy"

Reklama

“Totalne zaskoczenie na PLUS . Nie sądziłem, że wyjdzie tak dobrze... a uśmiech 1:1 Karol”

“W pełni oddany klimat Defisa, charakteryzacja i odtworzenie postaci i świetna metamorfoza Klary.

Mimo, że Klara Williams nie wygrała odcinka, to fani disco polo mogą być z niej dumni. Aktorka brawurowym wykonaniem piosenki zespołu Defis roztańczyła całe studio, a o dobrą zabawę przecież właśnie chodzi w tym programie!

Zobacz również: Razem w chorobie i radości! Popularna wokalistka disco polo pokazała się w ramionach męża!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Klara Williams jako Karol Zawrotniak - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  2. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  3. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo kusi odkrytym ciałem! Fani zachwyceni rozebraną gwiazdą disco polo!
  5. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  6. Tajemnicze ujęcie z planu zdjęciowego gwiazdora disco polo podbija internet! Fani zachwyceni nowością od Extazy!
  7. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  8. Zespół Moment odświeżył swój wielki przebój disco polo! Nowa wersja przebije popularny oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami