2020-09-18T20:38:00+02:00 Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/zmyslowe-zdjecia-zony-gwiazdora-disco-polo-1600355172.jpg

Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Redakcja , 18 Wrzesień 2020  20:38
Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
Źródło zdjęć: instagram.com/pulchraesme/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Żona gwiazdora disco polo wystąpiła na zdjęciu jedynie w seksownej bieliźnie!Strój,który miał podkreślić jej walory,doskonale wypełnił swoją rolę

Reklama

Gwiazdy disco polo wzbudzają zainteresowanie gdziekolwiek się nie pojawią i czegokolwiek nie zrobią! Ich każdy krok, dokładnie śledzony jest na portalach społecznościowych, przez wiernych fanów.

Zobacz również: Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'

To samo dotyczy ich drugich połówek. Niezależnie od tego, czy partnerzy artystów decydują się na życie w blasku fleszy, czy nie, ich działania interesują fanów równie mocno, co czynności sław.

Jeden z najpopularniejszych wokalistów, Łukasz Rosiński, znany pod pseudonimem Luka Rosi, od lipca tego roku jest w związku małżeńskim! Jego wybranką została wieloletnia partnerka - Karolina, którą często mogliśmy oglądać w klipach idola! Małżonka Łukasza, na instagramowym profilu opublikowała ostatnio bardzo kuszące zdjęcia!

Pani Rosińska wystąpiła na zdjęciu jedynie w seksownej bieliźnie! Strój, który miał podkreślić jej walory, doskonale wypełnił swoją rolę. Karolina bez wątpienia wie, co zrobić żeby skupić na sobie wzrok wszystkich obserwatorów i czyni to z wielką klasą.

Jej zmysłowość i wyjątkowa atrakcyjność jest niewątpliwie wizytówką jej samej i zdolnego męża.

Zobacz również: Cudowna gwiazdeczka disco polo odważnie zaprezentowała swoje cudowne ciało! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
  2. Gorąca premiera od popularnego gwiazdora disco polo! Nóżka aż sama chodzi do hitu od Crump
  3. Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa!
  4. Rozłam w grupie Boys! Po 24 latach współpracy odszedł uwielbiany członek grupy disco polo! Fani w szoku!
  5. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła ciało! Fani komplementują artystkę 'Jesteś utalentowana i piękna'
  6. W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami