Reklama


Reklama

Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

2020-09-18T20:38:00+02:00 Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/zmyslowe-zdjecia-zony-gwiazdora-disco-polo-1600355172.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/pulchraesme/
Reklama


Życie gwiazd

Żona gwiazdora disco polo wystąpiła na zdjęciu jedynie w seksownej bieliźnie!Strój,który miał podkreślić jej walory,doskonale wypełnił swoją rolę

Reklama

Gwiazdy disco polo wzbudzają zainteresowanie gdziekolwiek się nie pojawią i czegokolwiek nie zrobią! Ich każdy krok, dokładnie śledzony jest na portalach społecznościowych, przez wiernych fanów.

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

To samo dotyczy ich drugich połówek. Niezależnie od tego, czy partnerzy artystów decydują się na życie w blasku fleszy, czy nie, ich działania interesują fanów równie mocno, co czynności sław.

Jeden z najpopularniejszych wokalistów, Łukasz Rosiński, znany pod pseudonimem Luka Rosi, od lipca tego roku jest w związku małżeńskim! Jego wybranką została wieloletnia partnerka - Karolina, którą często mogliśmy oglądać w klipach idola! Małżonka Łukasza, na instagramowym profilu opublikowała ostatnio bardzo kuszące zdjęcia!

Pani Rosińska wystąpiła na zdjęciu jedynie w seksownej bieliźnie! Strój, który miał podkreślić jej walory, doskonale wypełnił swoją rolę. Karolina bez wątpienia wie, co zrobić żeby skupić na sobie wzrok wszystkich obserwatorów i czyni to z wielką klasą.

Jej zmysłowość i wyjątkowa atrakcyjność jest niewątpliwie wizytówką jej samej i zdolnego męża.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!
  2. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  3. Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.