2023-07-13T10:44:00+02:00 Zespół Szpilki z nowym singlem! "Ta dziewczyna" to będzie przebój lata?! Zespół Szpilki z nowym singlem "Ta dziewczyna". Marlen Sztando, Milena Grzywacz i Klaudia Przybyszewska prezentują najnowszy teledysk. Czy to będzie przebój lata? Pr https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-szpilki-z-nowym-singlem-ta-dziewczyna-to-bedzie-przeboj-latajpg.jpg

Zespół Szpilki z nowym singlem! "Ta dziewczyna" to będzie przebój lata?!

Autor: Adam Begier , 13 Lipiec 2023  10:44
Zespół Szpilki z nowym singlem!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zespół Szpilki z nowym singlem "Ta dziewczyna". Marlen Sztando, Milena Grzywacz i Klaudia Przybyszewska prezentują najnowszy teledysk. Czy to będzie przebój lata? Premiera już za kilka dni!Reklama

  Reklama

  Marlen Sztando, Milena Grzywacz oraz Klaudia Przybyszewska, trzy utalentowane wokalistki disco polo, przygotowują się do premiery swojego najnowszego singla zatytułowanego "Ta dziewczyna". Już 20 lipca odbędzie się premiera teledysku do tego utworu, który zapowiada się niezwykle interesująco. Czy zostanie on przebojem lata? Przekonamy się już wkrótce!

  Trio wokalistek disco polo, znane jako Zespół Szpilki, jest gotowe na kolejny muzyczny hit. Po sukcesie ich poprzednich singli, fani z niecierpliwością oczekują premiery najnowszej produkcji.

  Tajemnicza atmosfera przed premierą

  Na chwilę obecną, dziewczyny z Zespołu Szpilki trzymają w tajemnicy szczegóły dotyczące swojego najnowszego utworu. Na oficjalnych mediach społecznościowych zespołu można znaleźć jedynie okładkę singla, na której widzimy wokalistki w bardzo odważnych i wojskowych strojach. To wywołuje jeszcze większe zainteresowanie i ciekawość wśród fanów.

  Jednak mimo braku informacji na temat samej piosenki, jesteśmy pewni, że Zespół Szpilki przygotowuje coś wyjątkowego. Ich dotychczasowe dokonania muzyczne świadczą o ich talentach i umiejętnościach, które z pewnością przekładają się na wysoką jakość ich produkcji.

  Czy "Ta dziewczyna" stanie się przebojem lata?

  Pytanie, które nurtuje fanów Zespołu Szpilki oraz wszystkich miłośników disco polo brzmi: czy "Ta dziewczyna" będzie przebojem lata? Oczywiście, ostateczny werdykt zależy od słuchaczy i odbioru utworu przez szerszą publiczność. Jednak z uwagi na dotychczasową popularność zespołu oraz ich umiejętność tworzenia chwytliwych i energetycznych utworów, szanse na to są bardzo wysokie.

  Warto również wspomnieć o talentach wokalnych członkiń zespołu. Marlen Sztando, Milena Grzywacz oraz Klaudia Przybyszewska dysponują silnymi głosami i potrafią wnieść do swoich utworów dużo emocji. To właśnie dzięki nim ich piosenki są tak chętnie słuchane i doceniane przez fanów disco polo.

  Premiera teledysku do "Ta dziewczyna" już niebawem, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać z niecierpliwością i przygotować się na muzyczną niespodziankę od Zespołu Szpilki.

  Czy "Ta dziewczyna" rzeczywiście zostanie przebojem lata? Przekonamy się już niedługo!

  Reklama

  Szpilki - Do białego dnia

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!
  2. Kiedy jest disco polo w Ostródzie?
  3. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  4. Eurowizja 2024: Polska wybrała swojego reprezentanta!
  5. Skolim to prawdziwy milioner! Tyle zarobił na "Wyglądasz idealnie"? To ogromna kwota!
  6. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  7. Wow! Zobacz, jak gwiazda disco polo oczarowała fanów swoim głębokim dekoltem!
  8. Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie