2019-05-07T06:00:00+02:00 Zespół disco polo zaśpiewał młodej parze Alleluja! Wzruszające nagranie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/zespol-disco-polo-zaspiewal-mlodej-parze-alleluja-wzruszajace-nagranie-1557174397.png

Zespół disco polo zaśpiewał młodej parze Alleluja! Wzruszające nagranie!

Redakcja , 07 Maj 2019  06:00
Zespół disco polo zaśpiewał młodej parze Alleluja! Wzruszające nagranie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Takie występy potrafią wzbudzić łezkę w oku! Grupa disco polo zaśpiewała podczas ślubu "Alleluja" - nagranie Video trafiło do sieci


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Ten ślub z pewnością wiele osób zapamięta na bardzo długo! Podczas uroczystości kościelnej formacja disco polo zaśpiewała młodym jeden z najpiękniejszych utworów, którzy młodzi mogą usłyszeć podczas ceremonii - Alleluja! Jak wyszło? Czy to hit? Zobaczcie i przesłuchajcie sami! 

Zobacz również: Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!

Znana z takich produkcji jak "On wyjątkowa", "Ta co nie daje" czy "Uderzam w tan" formacja disco polo Non Stop pokazała swoją drugą twarz. Członkowie grupy, którzy są rodzeństwem wystąpili podczas rodzinnej uroczystości, jaką był ślub ich kuzynki. Tym razem zespół nie wykonał utworu disco polo, lecz jeden z najpiękniejszych utworów - Alleluja. Występ został nagrany i wrzucony do sieci.

Zobacz również: Zaskakujące zdjęcie wokalistek disco polo TOPKY! Angela i Paula szokują fantastycznym poczuciem humoru!

Mieliśmy ogromną przyjemność zagrać na ślubie naszej kuzynki Oli. Chcieliśmy się z Wami podzielić naszym występem - napisał zespół pod filmem video. 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Edyta Folwarska przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania! Prezenterka wygląda jak gwiazda Hollywood!
  2. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  3. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!
  4. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  5. W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!
  6. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  7. Elwira Mejk rozpoczyna nowy rozdział w życiu?! Gwiazda disco polo wystąpi w popularnym serialu!
  8. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami