2023-11-26T12:46:00+01:00 Zespół Defis po raz pierwszy w Niemczech! Zobaczcie co tam się działo! Defis zachwyca w Niemczech! Pierwszy koncert zespołu w Oberhausen z udziałem Weekend i Daj To Głośniej. Unikatowe wydarzenie dla fanów disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-defis-po-raz-pierwszy-w-niemczech-zobaczcie-co-tam-sie-dzialojpg.jpg

Zespół Defis po raz pierwszy w Niemczech! Zobaczcie co tam się działo!

Autor: Adam Begier , 26 Listopad 2023  12:46
Zespół Defis po raz pierwszy w Niemczech! Zobaczcie co tam się działo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Defis zachwyca w Niemczech! Pierwszy koncert zespołu w Oberhausen z udziałem Weekend i Daj To Głośniej. Unikatowe wydarzenie dla fanów disco poloReklama

  Reklama

  Muzyka disco polo od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce, ale jej echa docierają także poza granice kraju. Wyjątkowym wydarzeniem, które potwierdza rosnącą międzynarodową renomę tego gatunku, był niedawny koncert zespołu Defis w Niemczech. W sobotę, 25 listopada, Karol Zawrotniak wraz z zespołem zaprezentowali swoje największe hity w Oberhausen, sprawiając, że wieczór ten na długo zostanie zapamiętany przez fanów disco polo.

  Defis w Niemczech – Rzadka Okazja dla Fanów

  Koncert w Oberhausen był nie tylko wyjątkowy ze względu na rzadkość występów Defis poza Polską, ale także stanowił ważny kamień milowy dla zespołu – był to ich pierwszy koncert w Niemczech. Dla niemieckich miłośników disco polo, jak i dla licznie zgromadzonej polskiej diaspory, była to wyjątkowa okazja, aby na żywo doświadczyć energii i charyzmy, które Defis wnosi na scenę.

  Imprezowa Atmosfera i Występy Gości Specjalnych

  Koncert w Oberhausen był prawdziwą ucztą dla fanów disco polo. Oprócz Defis, na scenie pojawili się również takie znane zespoły jak Weekend oraz Daj To Głośniej, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną rytmów, które porwały publiczność do tańca. Wydarzenie to pokazało, jak uniwersalny i łączący może być gatunek disco polo, a występy poszczególnych artystów dopełniły się, tworząc niepowtarzalną imprezową aurę.

  Koncert Defis w Niemczech był nie tylko ważnym wydarzeniem dla zespołu, ale stanowił także istotny moment dla całego gatunku disco polo, demonstrując jego międzynarodowy potencjał i zasięg. Dla Karola Zawrotniaka i jego ekipy był to krok w kierunku zdobycia nowych fanów i zaprezentowania swojej muzyki na szerszej, międzynarodowej scenie.

  Zobacz również: Niezwykła premiera w świecie disco polo: Cash - „Z Tobą mam Kosmos”!

  Nie tylko występ Defis, ale cała impreza w Oberhausen była dowodem na to, że disco polo, gatunek urodzony w Polsce, ma potencjał, aby przekraczać granice i łączyć ludzi niezależnie od ich pochodzenia. Zapewne wielu fanów już teraz z niecierpliwością oczekuje kolejnych zagranicznych koncertów Defis i innych polskich zespołów disco polo, które będą kontynuować międzynarodową ekspansję tego radosnego i energetycznego gatunku muzycznego.

  Reklama

  Defis - Tylko czas

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  2. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  3. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  4. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  5. Opadną Wam szczęki! Kordian zaskakuje niezwykłą interpretacją 'Dziwny jest ten świat' Czesława Niemena! | VIDEO
  6. Gwiazda disco polo w oszałamiającym stroju na Instagramie! Musisz to zobaczyć
  7. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  8. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie