O Gwiazdach

Lubicie zespół Classic?! Artyści disco polo rozgrzali parkiet w klubie Fenix Club!

Lubicie zespół Classic?! Artyści disco polo rozgrzali parkiet w klubie Fenix Club!
Zgłoś błąd

Classic porwał tłumy w Fenix Club w Wielkanoc! Winnicki i Klatt zapewnili niezapomnianą atmosferę disco polo.

Reklama

W magicznej atmosferze Fenix Club w Izbicy Kujawskiej, w niedzielę wielkanocną 31 marca, wydarzyło się coś wyjątkowego dla fanów disco polo. To właśnie tam zespół Classic, z Mariuszem Winnickim i Robertem Klattem na czele, zaprezentował swoją energiczną muzykę, wprowadzając publiczność w niezapomniany nastrój świętowania.

Fenix Club, będący mekką miłośników disco polo, znów udowodnił, że jest idealnym miejscem na muzyczne wydarzenia. Tym razem scenę podbił zespół Classic, którego występ można określić jednym słowem - "czad"! Mariusz Winnicki i Robert Klatt, znani ze swojej scenicznej energii, zapewnili fanom niezapomniane przeżycia.

Reklama

Oprawa muzyczna i świetlna, idealnie dopasowane do ducha disco polo, stworzyły wyjątkową atmosferę. Uczestnicy imprezy mieli okazję nie tylko posłuchać kultowych utworów Classic, ale także poczuć prawdziwy klimat wielkanocnych świąt w rytmach ulubionej muzyki.

Classic, będąc symbolem polskiego disco polo, ponownie potwierdził swoją pozycję na scenie. Zespół, znany z hitów takich jak "To nie miłość tylko przyjaźń" czy "Nie płacz Ewka", przekazał publiczności energię, która sprawiła, że ta wielkanocna noc stała się wyjątkowa.

Reklama
Oglądaj
Oglądaj
Zobacz teledysk "Classic - Do widzenia"
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Classic
Classic Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Classic