2015-09-08T13:51:00+02:00 Zapowiedź klipu: Tex – Grajek Grupa Tex, jeśli chodzi o muzykę disco rozpoczęła karierę od 2010 roku. Zespół tworzą Marcin, Artur, Arek oraz Paweł. Panowie na swoim koncie takie utwory jak: „Mój https://disco-polo.info/uploads/news/

Zapowiedź klipu: Tex – Grajek

Autor: Adam Begier , 08 Wrzesień 2015  13:51
Zapowiedź klipu: Tex – Grajek
Źródło zdjęć:

Grupa Tex, jeśli chodzi o muzykę disco rozpoczęła karierę od 2010 roku. Zespół tworzą Marcin, Artur, Arek oraz Paweł. Panowie na swoim koncie takie utwory jak: „Mój ideał”, „Lala”, „Vip”, czy „Afera”...Reklama

Grupa Tex, jeśli chodzi o muzykę disco rozpoczęła karierę od 2010 roku. Zespół tworzą Marcin, Artur, Arek oraz Paweł. Panowie na swoim koncie takie utwory jak: „Mój ideał”, „Lala”, „Vip”, czy „Afera”. Energiczna grupa chłopaków, których połączyła pasja do muzyki.

 

Już niedługo pojawi się nowy teledysk do zupełnie premierowej piosenki pt. „Grajek”. „Nasz nowy utwór opowiada o grajku tak jak w tytule. Grajek jest prostym chłopakiem z polskiej wsi który, wyjeżdża do wielkiego miasta w poszukiwaniu dziewczyny. W mieście wzbudza sensacje swoim niecodziennym wyglądem. Udaje mu się znaleźć dziewczynę następnie zabiera ją na wieś i pokazuje jej wiejskie życie. „ – opowiedział nam wokalista grupy Tex Marcin Pastushak.

 

Za realizację nowego teledysku do piosenki „Grajek” odpowiada firma PN Media. Premiera całego klipu już niedługo. Odwiedzajcie nas i nie przegapcie publikacji nowego wideo.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Odważny krok w świecie Disco Polo: 'Winna' Bartii zmienia zasady gry?!
  2. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  3. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  4. Disco Polo Music telewizja z muzyką disco polo
  5. Bartek Tecław Teciu powraca na rynek disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Mała drama"! To dobra produkcja!
  6. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  7. Małgosia Główka w ognistej czerwieni! Zaskakująca metamorfoza gwiazdy disco polo
  8. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie