Reklama
Polecamy


Reklama

Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!

2020-07-29T09:50:00+02:00 Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/slynny-duet-disco-polo-rozgrzal-publicznosc-w-chelmie-1595887489.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/Maciej.Smolinski.tv
Reklama


Życie gwiazd

Popularny wokalista oraz prezenter telewizyjny, wykonał z wokalistką ich wielki hit pt. „Moje serce”! Parze na scenie towarzyszył zespół taneczny

Reklama

Na widzów telewizyjnej dwójki i fanów disco polo, czekała w tym tygodniu ogromna niespodzianka! Z początkiem lata, w Polskę ruszyła Wakacyjna Trasa Dwójki - Lato, Muzyka. Zabawa! W każdą niedzielę możemy bawić się i podziwiać występy największych gwiazd na fantastycznych scenach, w całym kraju!

Zobacz również: Wpadka w disco polo! Stanik gwiazdy zsunął się odkrywając piersi!

W wydarzeniu biorą udział czołowe sławy muzyki rozrywkowej! W ubiegłą niedzielę show zawitało do Chełma! Swój koncert w tamtejszym amfiteatrze zagrali m. in. Zenon Martyniuk, zespół Milano, Classic i jeden z najwybitniejszych damskich wokali czyli Edyta Górniak, zagraniczna gwiazda - Modern Talking, a także grupa Exaited!

Ten ostatni występ okazał się wielkim zaskoczeniem, ponieważ do pięknej liderki formacji - Agnieszki Drewnickiej, dołączył Maciek Smoliński! Popularny wokalista oraz prezenter telewizyjny, wykonał z wokalistką ich wielki hit pt. „Moje serce”! Parze na scenie towarzyszył obłędny zespół taneczny, w błyszczących, bogato zdobionych strojach!

Duet Agnieszki i Maćka, z pewnością zostanie na długo zapamiętany. Widownia szalała, a wokaliści zostawili na deskach chełmskiej sceny cząstkę siebie! Skutek tego był znakomity. Euforia wśród słuchaczy, wybrzmiała w całej Polsce.

A Wy oglądaliście występ Exaited i Macieja Smolińskiego?

Zobacz również: Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
  2. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  3. Weselne hity disco polo zawitają do Mrągowa! To będzie spektakularne wydarzenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.