Reklama
Polecamy


Reklama

Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

2020-09-16T20:40:00+02:00 Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wstrzasajaca-smierc-w-swiecie-disco-polo-wzruszajacy-wpis-zespolu-nigdy-nie-zapomnimy-1600281225.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Przewlekłe zapalenie trzustki odniosło niechlubne zwycięstwo. Gwiazdor disco polo zmarł

Reklama

Mimo rozbawionej charakterystyki disco polo, na branżę czasem pada przytłaczający cień. Wieka tragedia, po której latami ciężko się pozbierać i wrócić do pewnej normalności.

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Największym dramatem dla człowieka, jest utrata bliskiej osoby, a takie zdarzenia niestety nie omijają nurtu tanecznego. To już 4 lata, jak rodzina disco polo pożegnała wielkiego przedstawiciela swojej nacji. Paweł Jurczyszyn z zespołu Tex, zmarł po nierównej walce z potwornym wrogiem.

Przewlekłe zapalenie trzustki odniosło niechlubne zwycięstwo. Odebrało życie artyście, a jego najbliższym, zadało ból przeszywający całe ciało i kumulujący swą największą siłę w sercu. W kolejną rocznicę śmierci Pawła, wspomina go zespół Tex. Grupa udostępniła film, który wzruszy największego twardziela.

Materiał z patetyczną muzyką oraz przewijającymi się zdjęciami zmarłego, głównie w muzycznym wydaniu, wyciska łzy i nie pozwala pogodzić się z tą niesprawiedliwą śmiercią.

Formacja dodała również krótki opis: „Dziś mija cztery lata...Paweł nigdy nie zapomnimy...”.

Chociaż choroba zabrała nam artystę w wymiarze fizycznym, to duchowo na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Zobacz również: Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  3. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.