Reklama


Reklama

Wpadka w disco polo! Stanik gwiazdy zsunął się odkrywając piersi!

2020-07-29T18:04:00+02:00 Wpadka w disco polo! Stanik gwiazdy zsunął się odkrywając piersi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/o-tej-wpadce-w-klipie-disco-polo-bedzie-mowic-sie-jeszcze-dlugo-stanik-zsunal-sie-zdecydowanie-za-bardzo-1595930880.png

ReklamaReklama


Życie gwiazd

Medialna wpadka z np. nagim biustem w tle, stała się faktem

Reklama

Mocne kadry w obrazowych realizacjach disco polo, to coraz częstsze zjawisko. A skoro producenci i aktorzy stąpają po cienkim lodzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by lód się skruszył i by medialna wpadka z np. nagim biustem w tle, stała się faktem.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Jakiś czas temu miała miejsce nieco kontrowersyjna, discopolowa publikacja. Zespół Redox opublikował utwór, który swoją treścią skupił się głównie na przepięknej kobiecie - tytułowej „Złotowłosej”.

Zjawiskowa piękność, prężyła swoją niezwykłą urodę, z biegiem czasu przechodząc w tryb coraz bardziej zaawansowanego negliżu. Do cielesnego katharsis doszło natomiast już w 32 sekundzie. Rozłożona na plaży modelka, nieco za mocno odsłoniła stanik i świat ujrzał odrobinę ponad to, co powinien. 

Pytanie brzmi, czy „wpadka” umknęła realizatorom, czy jednak została celowo pozostawiona, by nie ujmować klipowi słusznej jakości. Jedno jest pewne. O tej produkcji będzie mówić się jeszcze bardzo długo, mimo że propozycja nie wskoczyła w milionową sferę odtworzeń w serwisie YouTube.

A Wy widzieliście już ten niezwykle atrakcyjny wypadek przy pracy?

Zobacz również: Magda Narożna skomentowała strajk kobiet. Jej postawę poparł popularny artysta disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!
  2. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  3. Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.