Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo udostępniła sceny z sypialni! Pikantny film z jej mężem podbija sieć!

2020-04-30T21:36:00+02:00 Wokalistka disco polo udostępniła sceny z sypialni! Pikantny film z jej mężem podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/niewiarygodne-wokalistka-disco-polo-pokazala-co-robi-z-mezem-w-sypialni-1588192691.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/krolowa_disco/
Reklama


Życie gwiazd

W sieci zawrzało! Popularna wokalistka disco polo udostępniła w sieci gorące sceny z sypialni

Reklama

Gwiazdy disco polo muszą odnaleźć się w całkiem nowej, bezkoncertowej rzeczywistości. I choć tęsknimy za koncertami bardzo mocno, to występy jakie serwują nam artyści ze swoich domów, wcale nie pozostają w cieniu dobrego wydarzenia scenicznego.

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Tym razem zauroczyła nas Ilona Świąder. Popularna w branży Królowa Disco, dodała na swój profil film, do którego zaangażowała również własnego męża. Para przygotowała wyjątkowe show, które zrealizowała w swojej sypialni. Przy użyciu aplikacji TikTok stworzyli wyjątkowy pokaz taneczny.

Na nagraniu wokalistka wygina się w rytm muzyki, a jej ukochany, ubrany w dres, stoi bez ruchu. Po kilku sekundach filmu, zamieniają się rolami i jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki, artystka przywdziewa ubranie i zachowanie współmałżonka, a on wskakuje w jej rolę, przejmując nie tylko taneczny krok, ale również wyzywający strój z ręcznikiem na głowie w komplecie.

Wszystko koniecznie trzeba zobaczyć na filmie! My w każdym razie radzimy przygotować się na kupę śmiechu i dobrej zabawy.

Czekamy na kolejny, podobny materiał!

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. Produkcja Na Tik-Toku podbije listy przebojów disco polo?! VIDEO podbija sieć!
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.