2020-05-16T15:57:00+02:00 Wokalistka disco polo na ustach wszystkich! Jej wykon przejdzie do historii! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/krolowa-disco-na-ustach-wszystkich-piekny-utwor-i-wspaniale-wykonanie-slicznej-wokalistki-disco-polo-zobaczcie-koniecznie-1589392547.jpg

Wokalistka disco polo na ustach wszystkich! Jej wykon przejdzie do historii!

Redakcja , 16 Maj 2020  15:57

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalistka disco polo na ustach wszystkich! Jej wykon przejdzie do historii!
Źródło zdjęć: instagram.com/krolowa_disc

Na uwagę zasługuje świetny wokal piosenkarki, która jak się okazuje, doskonale odnajduje się również poza klimatem disco polo

Reklama

Repertuar towarzyszący gwiazdom disco polo z reguły jest taneczny i bardzo energiczny. Rzadko kiedy wykonawcy stawiają na melancholię i powolne rytmy.

Zobacz również: Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!

To oczywiście nie dziwi, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z roli, jaką pełni muzyka disco. Gatunek swoim wyjątkowym brzmieniem powinien przede wszystkim porywać i zachęcać do tańca. Tym razem jedna z artystek przełamała ten schemat, tworząc cover do piosenki Anny Karwan pt. „Słucham Cię w radiu co tydzień”.

Ilona Świąder, popularna w branży jako Królowa Disco, zabrała się za ten romantyczny kawałek i udostępniła utwór w wyjątkowej aranżacji. Przy akompaniamencie swojego przyjaciela - świetnego pianisty, zabrała fanów w bardzo delikatną i zwiewną, muzyczną podróż.

Na uwagę zasługuje świetny wokal piosenkarki, która jak się okazuje, doskonale odnajduje się również poza klimatem disco polo. Ten przepiękny, liryczny projekt, to propozycja przede wszystkim dla najwrażliwszych odbiorców.

Zdecydowanie polecamy odsłuchać tę kompozycję i zagłębić swoją duszę we wspaniałą interpretację, podkreśloną świetnym, muzycznym akcentem.

Zobacz również: Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  2. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  3. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  4. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  5. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  6. Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!
  7. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
  8. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami