Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo na ustach wszystkich! Jej wykon przejdzie do historii!

2020-05-16T15:57:00+02:00 Wokalistka disco polo na ustach wszystkich! Jej wykon przejdzie do historii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/krolowa-disco-na-ustach-wszystkich-piekny-utwor-i-wspaniale-wykonanie-slicznej-wokalistki-disco-polo-zobaczcie-koniecznie-1589392547.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/krolowa_disc
Reklama


Życie gwiazd

Na uwagę zasługuje świetny wokal piosenkarki, która jak się okazuje, doskonale odnajduje się również poza klimatem disco polo

Reklama

Repertuar towarzyszący gwiazdom disco polo z reguły jest taneczny i bardzo energiczny. Rzadko kiedy wykonawcy stawiają na melancholię i powolne rytmy.

Zobacz również: Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.

To oczywiście nie dziwi, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z roli, jaką pełni muzyka disco. Gatunek swoim wyjątkowym brzmieniem powinien przede wszystkim porywać i zachęcać do tańca. Tym razem jedna z artystek przełamała ten schemat, tworząc cover do piosenki Anny Karwan pt. „Słucham Cię w radiu co tydzień”.

Ilona Świąder, popularna w branży jako Królowa Disco, zabrała się za ten romantyczny kawałek i udostępniła utwór w wyjątkowej aranżacji. Przy akompaniamencie swojego przyjaciela - świetnego pianisty, zabrała fanów w bardzo delikatną i zwiewną, muzyczną podróż.

Na uwagę zasługuje świetny wokal piosenkarki, która jak się okazuje, doskonale odnajduje się również poza klimatem disco polo. Ten przepiękny, liryczny projekt, to propozycja przede wszystkim dla najwrażliwszych odbiorców.

Zdecydowanie polecamy odsłuchać tę kompozycję i zagłębić swoją duszę we wspaniałą interpretację, podkreśloną świetnym, muzycznym akcentem.

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  2. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  3. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.