Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista porzuci disco polo? Kontrowersyjna nowość „Turystyka” trafiła do sieci!

2020-07-16T09:50:00+02:00 Wokalista porzuci disco polo? Kontrowersyjna nowość „Turystyka” trafiła do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/grey-porzuci-disco-polo-kontrowersyjna-nowosc-turystyka-1594201569.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/patryk.grey
Reklama


Premiera

Wokalista wprowadza nutę świeżości do świata disco polo. Swoją najnowszą propozycją zatytułowaną „Turystyka” artysta ma szansę podbić serca fanów

Reklama

Czyżby zespół Grey swoją gorącą nowością miał w planach zakończyć karierę muzyczną w branży disco polo? Musicie koniecznie przesłuchać utworu zatytułowanego „Turystyka”.

Zobacz również: Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!

Formacja Grey jest stosunkowo krótko na rynku disco polo, ale wystarczająco długo, by móc pochwalić się wiernym gronem fanów, którzy są w stanie dla swoich ulubionych wykonawców zrobić niemalże wszystko. Liderem i wokalistą zespołu Grey jest młody i niezwykle przystojny Patryk Nowakowski.

Artysta dał się poznać fanom muzyki tanecznej między innymi z takich utworów, jak „Tany tany” , „Jak tam Twoje nóżki” czy też „Szkoła”. Wokalista wprowadza nutę świeżości do świata disco polo. Swoją najnowszą propozycją zatytułowaną „Turystyka” artysta ma szansę podbić zarówno serca fanów muzyki tanecznej, jak i reggae.

Piosenka jest zupełnie odmienna od dotychczasowych propozycji wykonawców, jakie licznie trafiają do sieci. Być może Grey ze swoją nowością zatytułowaną „Turystyka” już niebawem podbije największe rozgłośnie radiowe i tym samym trafi na listy największych przebojów. Jak oceniacie ten kawałek?

Podoba wam się taka mieszanka reggae & disco polo? Mamy nadzieję, że wokalista Patryk nie zrezygnuje z disco polo na rzecz innego gatunku muzycznego.

Zobacz również: Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!
  2. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!
  3. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.