Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo wywołał alarm przeciwpożarowy! Zareagowały czujniki!

2020-04-12T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo wywołał alarm przeciwpożarowy! Zareagowały czujniki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/alarm-przeciwpozarowy-na-planie-teledysku-to-moglo-zakonczyc-sie-tragicznie-1586376591.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W pewnym momencie w kadrze widzimy efekt dymu i to właśnie on wprowadził na plan zdjęciowy motyw mrożący krew w żyłach.

Reklama

Z wieloma realizacjami teledysków disco polo wiąże się sporo ciekawych przygód. Ta, o której opowiemy, była naprawdę wyjątkowa. Zespół Swinger wypuścił w świat bardzo ciekawą propozycję muzyczną pt. „Bogini”.

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

Piosenka jest taneczna, a jej tekst szybko przenika przez mózg odbiorcy i pozostaje w nim na długo. Dodatkowo warto zaznaczyć, że utworowi towarzyszy bardzo ciekawy i fajnie zrealizowany teledysk. Nie brakuje w nim pięknych pań i szalonych, charyzmatycznych panów.

W pewnym momencie w kadrze widzimy efekt dymu i to właśnie on wprowadził na plan zdjęciowy motyw mrożący krew w żyłach. Jak się dowiedzieliśmy, podczas nagrań efektownego dymu wypuszczono na tyle dużo, że uruchomił się alarm przeciwpożarowy.

W pierwszej chwili artyści i cała ekipa realizująca pomyśleli, ze dźwięk został puszczony z telefonu.

Jak się szybko okazało system zadziałał tak sprawnie, że zespół musiał odwołać przyjazd straży pożarnej. Ostatecznie nikomu nic się nie stało. Na szczęście nagrania udało się przeprowadzić do końca.

Na szczęście, ponieważ utwór naprawdę chwyta za serca i wielka szkoda gdyby nie pojawił się w sieci. Ten „prawie pożar” to doskonała prognoza dla piosenki „Bogini”.

A już na pewno jeden z argumentów, dla którego warto odpalić numer w YouTube.

Zobacz również: Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!
  2. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.