Reklama


Reklama

Wokalista disco polo wywołał alarm przeciwpożarowy! Zareagowały czujniki!

2020-04-12T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo wywołał alarm przeciwpożarowy! Zareagowały czujniki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/alarm-przeciwpozarowy-na-planie-teledysku-to-moglo-zakonczyc-sie-tragicznie-1586376591.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W pewnym momencie w kadrze widzimy efekt dymu i to właśnie on wprowadził na plan zdjęciowy motyw mrożący krew w żyłach.

Reklama

Z wieloma realizacjami teledysków disco polo wiąże się sporo ciekawych przygód. Ta, o której opowiemy, była naprawdę wyjątkowa. Zespół Swinger wypuścił w świat bardzo ciekawą propozycję muzyczną pt. „Bogini”.

Zobacz również: Popularność najnowszego utworu Zenona Martyniuka rośnie z prędkością światła! Nowy hit grupy Akcent to strzał w dziesiątkę?!

Piosenka jest taneczna, a jej tekst szybko przenika przez mózg odbiorcy i pozostaje w nim na długo. Dodatkowo warto zaznaczyć, że utworowi towarzyszy bardzo ciekawy i fajnie zrealizowany teledysk. Nie brakuje w nim pięknych pań i szalonych, charyzmatycznych panów.

W pewnym momencie w kadrze widzimy efekt dymu i to właśnie on wprowadził na plan zdjęciowy motyw mrożący krew w żyłach. Jak się dowiedzieliśmy, podczas nagrań efektownego dymu wypuszczono na tyle dużo, że uruchomił się alarm przeciwpożarowy.

W pierwszej chwili artyści i cała ekipa realizująca pomyśleli, ze dźwięk został puszczony z telefonu.

Jak się szybko okazało system zadziałał tak sprawnie, że zespół musiał odwołać przyjazd straży pożarnej. Ostatecznie nikomu nic się nie stało. Na szczęście nagrania udało się przeprowadzić do końca.

Na szczęście, ponieważ utwór naprawdę chwyta za serca i wielka szkoda gdyby nie pojawił się w sieci. Ten „prawie pożar” to doskonała prognoza dla piosenki „Bogini”.

A już na pewno jeden z argumentów, dla którego warto odpalić numer w YouTube.

Zobacz również: Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  2. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  3. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.