Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-24T16:08:00+01:00 Wokalista disco polo prosi Boga o pomoc! Internauci wzruszeni! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-prosi-boga-o-pomoc-nowy-kawalek-grupy-religion-juz-w-siecijpg.jpg
Reklama

Wokalista disco polo prosi Boga o pomoc! Internauci wzruszeni!

Redakcja , 24 Marzec 2021  16:08
Wokalista disco polo prosi Boga o pomoc! Internauci wzruszeni!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Popularny wokalista disco polo prosi Boga o pomoc ' Otrzyj moją łzę

Reklama

W obecnym świecie nie każdy Artysta disco polo ma odwagę i chęci wypowiadać się na temat wiary. Ten gwiazdor bardzo chętnie udziela się w kwestii religijnej i tworzy fantastyczne utwory, z których płynie jego miłość do Boga. W najnowszym utworze zespołu prosi Stwórcę o pomoc!

Zobacz również: Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!

Założycielem grupy Religion jest znany w świecie disco polo Łukasz Gesek. Formacja tworzy utwory religijne, w których przekazują treści pełne wiary i miłości do Boga. Najsłynniejszymi utworami są: „Nie zastąpi Ciebie nikt”, „Hymn uwielbienia”, „Prośba” czy „Uwierz w to”. W ostatnich dniach premierę miał kolejny kawałek formacji, o poruszającym tytule „Otrzyj moją łzę”. W tym utworze Artysta prosi Boga o pomoc:

Otrzyj moją łzę, ulecz rany me. Otrzyj moją łzę i uwolnij mnie.

Tak jak pozostałe utwory formacji najnowszy kawałek podczas słuchania wzbudza sporo refleksji i wprawia w zadumę. Już na pierwszy rzut oka widać, że treści przekazywane w utworze płyną prosto z serca Artysty. Fani są pod wielkim wrażeniem najnowszego kawałka:

Kolejna wspaniała pieśń! Budzi refleksję nad życiem, a przede wszystkim dotyka głębin serca i sprawia, że kocham tę "Miłość, co oddała życie swe" i padam na twarz przed tą "Siłą, która pokonała śmierć". Dziękuję!

Jej jakie to piękne, kocham taką muzykę!

Dzięki za mądre słowa, dobry głos i przyjemna muzykę.

Zasłuchałam się :) Muzyka - przepiękna!!!

Słyszeliście już najnowszy kawałek grupy Religion?

Zobacz również: Trzy prześliczne kobiety zachwycają urodą i śpiewem! To one będą będą rządzić na rynku disco polo?!

Reklama
Zobacz teledysk: RELIGION - OTRZYJ MOJĄ ŁZĘ
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?
  2. Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!
  3. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!
  4. Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej