Reklama


Reklama

Wokalista disco polo podbija serca Polaków romantyczną balladą!

2020-10-14T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo podbija serca Polaków romantyczną balladą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/przystojny-wokalista-disco-polo-podbija-serca-fanek-romantyczna-ballada-1602497217.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Artysta disco polo bez wątpienia posiada ogromny warsztat umiejętności wokalnych i muzycznych, co udowodnił w najnowszym kawałku

Reklama

Przesłuchując nowości, które ukazują się w świecie muzyki disco polo napotykamy na kawałki będące zaskoczeniem. Nieważna jest popularność Artystów, dar do tworzenia niesamowitych utworów może posiadać każdy. Trzeba tylko znaleźć w sobie dość odwagi i zaryzykować. Ten Artysta nie żałuje, że wybrał właśnie taką drogę.

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Alvaro, bo o nim mowa, po założeniu swojego zespołu otrzymał propozycję współpracy z zespołem Mirage. Było to spełnieniem jego marzeń, dlatego bez wahania się zgodził. Fani jednak regularnie dopytywali o solowe kawałki Artysty. Mając ogrom pomysłów na nowe utwory postanowił, że pójdzie za głosem fanów i tak oto kilka dni temu ukazał się jego najnowszy kawałek „Nie zapomnij mnie” – przepiękna, romantyczna ballada opowiadająca o wielkim uczuciu.

Artysta bez wątpienia posiada ogromny warsztat umiejętności wokalnych i muzycznych, co udowodnił w najnowszym kawałku. Utworu słucha się bardzo przyjemnie i odczuć można, że takie klimaty to zdecydowanie cały Alvaro. Każdy Artysta ma swój styl, w którym tworzy i śpiewa. Mamy nadzieję, że Alvaro pozostanie wierny swojemu, bo z daleka widać, że świetnie się w nim czuje. Pozostaje nam czekać na kolejne kawałki wokalisty, a na pewno zgromadzi całkiem fajną playlistę z romantycznymi kawałkami.

Jeśli nie mieliście okazji posłuchać najnowszego utworu Alvaro, to my serdecznie do tego zachęcamy. Link znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!
  2. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  3. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.