2020-05-04T18:13:00+02:00 Wokalista disco polo podarował swojej dziewczynie nietypowy prezent! Co za reakcja! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/wokalista-disco-polo-podarowal-swojej-dziewczynie-nietypowy-prezent-co-za-reakcja-1588442791.jpg

Wokalista disco polo podarował swojej dziewczynie nietypowy prezent! Co za reakcja!

Redakcja , 04 Maj 2020  18:13

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wokalista disco polo podarował swojej dziewczynie nietypowy prezent! Co za reakcja!
Źródło zdjęć: instagram.com/agnesmile_9 / AnmaStudio
Reklama

Fanki znanego artysty disco polo mogą tylko pozazdrościć! Gwiazdor zdobył się na wyjątkowy gest

Reklama

Artyści disco polo są wyjątkowo wylewni w okazywaniu uczuć. Mają na to jeden sposób! Prezenty! Któż ich nie kocha! Te szczere cieszą nie tylko obdarowanego, ale tez obdarowującego.

Zobacz również: Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!

Podarunki dajemy zazwyczaj z jakiejś okazji, ale te bez okazji cieszą i zaskakują najbardziej. W świecie muzyki disco polo często możemy obserwować przeróżne gifty, jakimi gwiazdy raczą swoich ukochanych. Wszystkich nas interesuje, co takiego może dać swojej drugiej połówce znana postać ze świata disco!

Okazuje się, że nie trzeba wydawać tysięcy złotych, żeby sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy swojej drugiej połówki! Artur Suchcicki, znany w branży muzyki tanecznej pod pseudonimem PowerBoy, podarował swojej najdroższej książkę! I to właśnie jego wybranka doceniła ten piękny gest i publikując zdjęcie na portalu społecznościowym, gorąco podziękowała!

No cóż, fanki PowerBoya mogą tylko pozazdrościć Agnieszce hojnego chłopaka! Być może kolejną niespodzianką, będzie ta najbardziej wyczekiwana?

Kto wie, co mamy na myśli?

Zobacz również: Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  2. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  3. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  4. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  5. Marcin Miller z grupy Boys pokazał się z synami! Wyglądają jak bracia! Gwiazdor disco polo promienieje!
  6. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami