Reklama


Reklama

Wokalista disco polo podarował swojej dziewczynie nietypowy prezent! Co za reakcja!

2020-05-04T18:13:00+02:00 Wokalista disco polo podarował swojej dziewczynie nietypowy prezent! Co za reakcja! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-disco-polo-podarowal-swojej-dziewczynie-nietypowy-prezent-co-za-reakcja-1588442791.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/agnesmile_9 / AnmaStudio
Reklama


Życie gwiazd

Fanki znanego artysty disco polo mogą tylko pozazdrościć! Gwiazdor zdobył się na wyjątkowy gest

Reklama

Artyści disco polo są wyjątkowo wylewni w okazywaniu uczuć. Mają na to jeden sposób! Prezenty! Któż ich nie kocha! Te szczere cieszą nie tylko obdarowanego, ale tez obdarowującego.

Zobacz również: Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!

Podarunki dajemy zazwyczaj z jakiejś okazji, ale te bez okazji cieszą i zaskakują najbardziej. W świecie muzyki disco polo często możemy obserwować przeróżne gifty, jakimi gwiazdy raczą swoich ukochanych. Wszystkich nas interesuje, co takiego może dać swojej drugiej połówce znana postać ze świata disco!

Okazuje się, że nie trzeba wydawać tysięcy złotych, żeby sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy swojej drugiej połówki! Artur Suchcicki, znany w branży muzyki tanecznej pod pseudonimem PowerBoy, podarował swojej najdroższej książkę! I to właśnie jego wybranka doceniła ten piękny gest i publikując zdjęcie na portalu społecznościowym, gorąco podziękowała!

No cóż, fanki PowerBoya mogą tylko pozazdrościć Agnieszce hojnego chłopaka! Być może kolejną niespodzianką, będzie ta najbardziej wyczekiwana?

Kto wie, co mamy na myśli?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!
  2. Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!
  3. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.