Reklama


Reklama

Wojna w świecie disco polo? Kobiety chcą utrzeć nosa facetom! Mamy dość "lalusiów"

2018-10-20T17:15:00+02:00 Wojna w świecie disco polo? Kobiety chcą utrzeć nosa facetom! Mamy dość "lalusiów" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/wojna-w-swiecie-disco-polo-kobiety-chca-utrzec-nosa-facetom-mamy-dosc-lalusiow-1539965431.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Czy po raz kolejny dziewczyny nadepną mężczyznom na odcisk?

Reklama

Dziewczyny z SzuGirls znów postanowiły utrzeć nosa wszystkim Panom. Dlatego wzięły sprawy w swoje ręce i przygotowały nowy hit, który na pewno będzie kontrowersją dla wszystkich zapatrzonych w siebie "lalusiow".

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Czy po raz kolejny nadepną mężczyznom na odcisk? Premiera już wkrótce! Teledysk został nakręcony w Tarnowie, przez niezastąpiona ekipę Minus One Studio. Nie możemy zdradzić wszystkiego na temat nowej piosenki, będzie ona na pewno podsumowaniem mężczyzn w dzisiejszych czasach i pokaże, że kobiety też potrafią pokazać pazur i postawić na swoim!

Zapowiada się gorąca produkcja.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  2. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  3. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.