2021-07-18T17:46:00+02:00 Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej https://disco-polo.info/uploads/news/przepiekna-artystka-disco-polo-bierze-slub-to-bedzie-wielkie-swieto-w-branzyjpg.jpg

Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!

Redakcja , 18 Lipiec 2021  17:46
Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!
Źródło zdjęć: facebook.com/JesikaOfficial

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

“Wszystko mam przemyślane i zaplanowane – od kolorowych dekoracji i kwiatów po potrawy i alkohole, jakie zostaną zaserwowane gościom”

Reklama

Huczne wesele zaplanowane zostało na 80 osób, a wokalistka disco polo wszystkie szczegóły dopięła na ostatni guzik!

Zobacz również: Paweł Jasionowski Masters w duecie! Niezwykła, weselna premiera stanie się hitem lata 2021?! 'Mistrz pozamiatał. Sztos'

WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU GWIAZDY DISCO POLO

Ślub i wesele – to jeden z najważniejszych momentów w życiu wielu ludzi. Zanim młoda para powie sobie sakramentalne „tak” musi zmierzyć się z organizacją i przygotowaniem wesela. Popularna artystka disco polo ma już wszystko dopięte na ostatni guzik!

Jesika to utalentowana artystka disco polo, która na swoim koncie ma takie hity jak: “Wytatuowany w sercu”, “Odległość dzieli nas”, czy “Mapa marzeń”.  Wokalistka zdradziła ostatnio fanom swoje plany na najbliższą przyszłość. Okazuje się, że w życiu popularnej gwiazdy nadchodzą wielkie zmiany!

Reklama

PIĘKNA WOKALISTKA DISCO POLO LADA MOMENT WYJDZIE ZA MĄŻ. GWIAZDA ZAPLANOWAŁA ŚLUB I WESELE 

Jesika na ten ważny dzień czekała od wielu miesięcy! Popularna wokalistka disco polo w zeszłym roku planowała wyjść za mąż, niestety pandemia i panujące w kraju obostrzenia jej w tym mocno przeszkodziły! Na szczęście sytuacja wreszcie się poprawiła, i wszystko wskazuje na to, że już niedługo gwiazda bez żadnych przeszkód stanie na ślubnym kobiercu!

“Nie chcieliśmy organizować tego wyjątkowego dnia w atmosferze strachu o życie i zdrowie bliskich. Na szczęście ostatnie miesiące pokazały nam, że wraca normalność. Dlatego też ślub odbędzie się jeszcze tej jesieni” -  zdradziła gwiazda w rozmowie z tygodnikiem “Na Żywo”.

Huczne wesele zaplanowane zostało na 80 osób, a wokalistka wszystkie szczegóły dopięła na ostatni guzik.

“Wszystko mam przemyślane i zaplanowane – od kolorowych dekoracji i kwiatów po potrawy i alkohole, jakie zostaną zaserwowane gościom” - wyznała artystka.

WOKALISTKA DISCO POLO SPĘDZI PODRÓŻ POŚLUBNĄ W EGIPCIE

W pomoc przy organizacji wesela zaangażowana jest cała rodzina Jesiki. Mama wokalistki pomogła jej wybrać suknię ślubną! Młoda para planuje już swoją podróż poślubną. Jesika długo zastanawiała się nad odpowiednim miejscem. Jej wybór ostatecznie padł na Egipt.

Reklama

Wokalistka zapowiada, że ślub nie będzie miał żadnego wpływu na jej życie artystyczne. Gwiazda zapowiada już kolejne nowości, które niedługo przedstawi fanom!

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: JESIKA - Mapa Marzeń
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące i niezwykle ponętne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Artystka podbiła serca Polaków! 'wyglądasz przepięknie w tej sukience'
  2. Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!
  3. 'Pięknie wyglądasz Madziu'! Gwiazda disco polo w ciąży! Artystka pokazała ciążowy brzuszek!
  4. Gwiazdor disco polo zakochany do szaleństwa?! Jego muzyczna premiera chwyta za serce!
  5. Duet Camasutra & After Party zarobił swój pierwszy milion! Pora otwierać szampana!
  6. Weselna premiera w świecie disco polo! Prześliczna Monika Chwajoł porywa do zabawy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami