2023-12-18T11:14:00+01:00 Wielkie Kolędowanie z Polsatem! Kiedy oglądać?! Wigilia z Polsatem na Podhalu: połączenie tradycji i nowoczesności w kolędowaniu z gwiazdami w malowniczej scenerii Tatr https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-koledowanie-z-polsatem-kiedy-ogladacjpg.jpg Disco-Polo.info

Wielkie Kolędowanie z Polsatem! Kiedy oglądać?!


Wigilia z Polsatem na Podhalu: połączenie tradycji i nowoczesności w kolędowaniu z gwiazdami w malowniczej scenerii Tatr

Autor: Adam Begier, 18 Grudzień 2023  11:14
Źródło zdjęć: AKPA - materiał telewizji Polsat
Wielkie Kolędowanie z Polsatem! Kiedy oglądać?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Stanie się królową?! LejdiM wraca z nowym utworem „Wiatr” na rynek disco polo! Podbije tą nowością listy przebojów?!
 2. Teresa Werner olśniewa w czerwieni! Co za widok! Spędza wakacje marzeń?! Zobacz najnowsze zdjęcia!
 3. Wokalistka zespołu Shine królową disco polo?! Aleksandra Rybaczek w koronie podbija sieć! Czym zaskoczy?!
Reklama

  Święta Bożego Narodzenia są czasem, kiedy tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc niezapomniane wspomnienia i emocje. To właśnie podczas tych dni telewizja Polsat od lat zaprasza widzów do wspólnego kolędowania. Tegoroczne "Wielkie Kolędowanie z Polsatem na Podhalu" zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie, które łączy lokalny folklor z ogólnopolską rozpoznawalnością.

  Góralskie Serce Świąt – Bachledówka W Centrum Uwagi

  Wybór lokalizacji na tegoroczny koncert to nie przypadek. Kościół na górze Bachledówka, położony na wysokości 1000 m n.p.m., stał się areną dla wydarzenia, które ma na celu nie tylko świętowanie, ale również podkreślenie piękna polskich gór i lokalnej tradycji. Drewniane wnętrze świątyni, wyrzeźbione przez górali, już samo w sobie stanowi arcydzieło sztuki ludowej. Miejsce to, ukochane przez kardynała Stefana Wyszyńskiego i Papieża Jana Pawła II, dodaje wydarzeniu nie tylko charakteru, ale i głębi duchowej.

  Gwiazdy i Tradycja – Muzyczna strona Polsatu

  Wśród zaproszonych artystów znajdują się zarówno lokalne gwiazdy, jak i znane ogólnopolskie osobistości muzyczne. Sebastian Karpiel-Bułecka, Golec uOrkiestra, Alicja Majewska, czy Kuba Badach to tylko niektóre z nazwisk, które będą kolędować wraz z chórami góralskimi. To pokazuje, jak Polsat umiejętnie łączy różne muzyczne światy, tworząc harmonijną całość. Warto podkreślić, że folklor góralski, obecny w wykonaniu lokalnych artystów, wprowadza niepowtarzalny klimat i autentyczność do tego wydarzenia.

  Koncert nie ogranicza się jedynie do muzyki. Polsat przygotował również szopkę z żywymi owcami i symbolicznym dzieciątkiem, ubranym w miniaturkę góralskiego stroju. To element podkreślający tradycję i lokalny folklor, który jest integralną częścią polskiej kultury.

  Wigilijny wieczór z Polsatem obfituje w różnorodne muzyczne propozycje, zaczynając od kolędowania z Golec uOrkiestrą, przez koncerty w Mariańskim Porzeczu, aż po Wielkie Kolędowanie w kościołach w Katowicach i Warszawie. Tegoroczne wydarzenie na Podhalu będzie kulminacją całego dnia pełnego muzyki i świątecznych emocji.

  Kolędowanie z Polsatem stało się już nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia w Polsce. Wysokie wyniki oglądalności świadczą o tym, jak ważnym i oczekiwanym przez widzów jest to wydarzenie. Nina Terentiew, członkini Rady Nadzorczej Telewizji Polsat, podkreśla, że każdego roku koncerty zaskakują czymś niezwykłym, a tegoroczne wydarzenie na Bachledówce ma szansę stać się jednym z najpiękniejszych.

  Wielkie Kolędowanie z Polsatem to nie tylko koncert. To również promocja polskiej kultury, tradycji i piękna naszego kraju. W dobie globalizacji i wszechobecnej cyfryzacji, wydarzenia takie jak to na Podhalu, przywracają wiarę w wartość lokalnych tradycji i potęgę wspólnego śpiewania. To wyjątkowa okazja do tego, by choć na chwilę zwolnić i poczuć magię Świąt w polskim, góralskim wydaniu.

  • · Kolędowanie z Golec uOrkiestrą i Janem Paweł II (godz. 12:55)

   · Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu (godz. 13:55)

   · Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Kościele Mariackim w Katowicach (godz. 14:35)

   · Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie (godz. 15:35)


  Wieczór wigilijny zwieńczy o godzinie 16:35 tegoroczne premierowe Wielkie Kolędowanie z Polsatem na Podhalu.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ciarki hitem disco polo?! Malutka zaskakuje z nową produkcją! Mamy HIT lata? Zobaczcie przedpremierę!
  2. "Moje serce tylko dla Ciebie" - Nowa Romantyczna Ballada od Maczo! W klipie wystąpi żona gwiazdora disco polo!
  3. Szymon Woner rozgrzał miejscowość Kargowa – Tłumy na koncercie młodego artysty!
  4. Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!
  5. Mega Premiera: Massive - Szkolna Love! To prawdziwe dobre disco polo!
  6. Emila Klicka w skąpym czerwonym bikini! Zobacz gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo!
  7. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
  8. Dawid Narożny zachwyca publiczność utworem "Galaktyczny lot" podczas koncertu w Gąbinie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie