Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-05T11:31:00+02:00 Wielki przebój internetu ma już 5 lat! Z tej okazji stworzono odświeżoną, rytmiczną wersję! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/wielki-przeboj-internetu-ma-juz-5-lat-z-tej-okazji-stworzono-odswiezona-rytmiczna-wersje-1599227390.jpg
Reklama

Wielki przebój internetu ma już 5 lat! Z tej okazji stworzono odświeżoną, rytmiczną wersję!

Redakcja , 05 Wrzesień 2020  11:31
Wielki przebój internetu ma już 5 lat! Z tej okazji stworzono odświeżoną, rytmiczną wersję!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Sami Autorzy opublikowali na swoim kanale na portalu YouTube taneczny remix, skomponowany przez duet producencki YTone

Reklama

Aby stworzyć prawdziwy przebój, trzeba się bardzo mocno postarać i dać z siebie wszystko. Utwór powinien mieć wpadającą w ucho melodię, przyciągający uwagę tekst oraz ciekawy klip, który sprawi, że fani z ogromną chęcią będą go odtwarzać w kółko.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Nie zapominajmy też o odrobinie szczęścia, które przyda się, aby nowy utwór skradł serca wszystkich! Utwór formacji Letni miał być po prostu parodią innej, znanej piosenki. Autorzy z pewnością nie spodziewali się takiego rozwoju sytuacji. Obecnie klip skończył 5 lat i doczekał się ponad 61 mln odsłon na portalu YouTube.

To więcej, niż piosenka, która była inspiracją Artystów. Niewątpliwie osiągnięcie to można nazwać sukcesem, chociaż pierwotnie pewnie o tym nikt nie myślał. To właśnie dowód na to, że poza talentem i ciężką pracą szczęście jest równie istotne! Z okazji pięknej rocznicy, utwór doczekał się nowej odsłony.

Sami Autorzy opublikowali na swoim kanale na portalu YouTube taneczny remix, skomponowany przez duet producencki YTone. Sami osobiście nie potrafimy zdecydować się, która wersja jest lepsza. Prawdę mówiąc, nie da się wybrać, gdyż zarówno oryginał, jak i remix, są po prostu fenomenalne! Tak między nami, to od dziś będzie nas budzić właśnie ten utwór, bo przecież dzień trzeba zacząć z uśmiechem na twarzy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak polecić Wam ten kawałek do odsłuchu!

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!
  2. Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!
  3. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!
  4. Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej